Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan szeretitek? :D

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szeretitek? :D

Figyelt kérdés
Szóval a kérdés az lenne, hogy ti lányok, hogyan szeretitek a szexet? Mi a jó? Amikor hosszú előjáték van,simogatás,puszik,maszirozás és utánna gyendéd nyomásokkal, lassú szex? Vagy ugyanilyen előjáték és utánna durva, sok pózt váltogató szex? Vagy előjáték nélküi vadszex? :D Fiúk tapasztalatát is várom.
2011. ápr. 5. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

előjáték kell, hogy jó nedves legyek :D viszont utána a kedvemtől függ. de imádom a kemény szexet:DD

néha viszont az a legjobb, ha a nyálas ujját feldugja a pasim, pár percig ujjaz, én akár szophatom is közbe, és utána keményen megbasz :D

2011. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Király :D kor???
2011. ápr. 5. 13:23
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
Először seggbe, aztán seggbőlszájba, aztán megint seggbe, aztán seggbőlpunciba, utána puncibólszájba...
2011. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyszer így, máskor úgy. Harmadszor megint másképp. Variatió delectat.
2011. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Második: xDDDD, majd keresek neked valakit aki rádob 1 kakiszeletet a köldöködre...
2011. ápr. 5. 13:43
 6/17 anonim válasza:
ezek azt szeretik ha jol megvannak ba..va ,minden nő aszt szereti ha jól megba .ák.
2011. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mikor ez mikor az...jó a vadszex is meg a szenvedélyesebb is,mindegyikből kell egy kicsi,kedvtől hangulattól függ,így nem olyan egyoldalu sz egész :_)
2011. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Juhász Bettina válasza:
Én úgy szeretem, ha lassú mert akkor gyengéd. Én így vagyok vele. A durva szex is jó.. de nem annyira, számomra!
2011. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1. Puszi

2. Csók

3. Simogatás

4. Vetkőztetés

5. Forró csók

6. 69-es :)

7. Szex/Szeretkezés

2011. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nemrossz,nemrossz :D
2011. ápr. 7. 21:45
1 2




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!