Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért indulok be annyitől,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért indulok be annyitől, hogy a barátom átölel, és simogatja a combom? (de nem belül, hanem csak kívül, meg felül)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és szűz, járok egy kedves fiúval, eddig volt 6 randink, de már két hónapja ismerjük egymást. És annyira szégyellem magam, hogy tényleg semmi olyan nem történik, de én már csillagokat látok az örömtől. Nekem ő az első barátom. Kérdezte, hogy valami baj van, vagy mi történt? És én nem tudtam mit mondani neki. Azt mégsem mondhatom, hogy teljesen felizgultam, és mindjárt elmegyek attól, hogy a combom simogatod. Most én vagyok a beteg, hogy ennyitől ilyen állapotba kerülök? Mit csináljak? Így nem fogom tudni sokáig húzni az első alkalmat, viszont nem akarok r*banc lenni, hogy ilyen hamar odaadom magam. Mert még abban sem vagyok biztos, hogy szerelmes vagyok bele. Mert jó vele lenni, meg mosolygok, ha csak rá gondolok akkor is, a vonzalom is megvan. De mégis tudok vele beszélgetni komoly témákról is. De nem tudom, hogy most mit csináljak. Megőrülök attól, hogy ennyire a testem rabja vagyok. Nem akarok r*ngyó lenni. Annyira elszomorít, hogy így viselkedek. Egyátalán nem erre neveltek, de én pont ezt csinálom. Szégyellem magam, de nagyon. Normális ez?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. febr. 27. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális érzés bizony! Úgy hívják egészséges viselkedés!

Ha tetszik persze, hogy beindulsz tőle. Ez teljesen érthető és ennek így kell lennie! Egyébként a feleségem már attól élvezett el, ha csókolóztunk és simogattam a mellét.


Úgylátom nagyon szép kapcsolat van itt kibontakozóban!!

Ha nagyon szimpatikus a fiú akkor szexeljetek egy nagyot és majd meglátod minden még jobb lesz! Ezt nem viccből mondom! Úgy érzem a srác kicsit tapasztaltabb, mint te. Szerintem érdemesebb lenne egy kicsit hagyni, hogy ő vezessen!


Sok sikert, én drukkolok!

2009. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szimpatikus lány vagy ;)

Ez teljesen normális, ami veled történik :) Nyugodtan elmondhatod annak a szerencsés fiúnak, hogy mit érzel. Azt írtad, komoly témákról is tudtok beszélni. Akkor meg tudod neki mondani, hogy ennek ellenére még nem akarsz többet. Ettől még nem leszel r!banc :) Ha tudja, hogy ennyire izgató számodra, még jobban fog értékelni. Ha tényleg ennyire látszik rajtad a dolog, jobb, ha tudja, miről van szó. Ha meg úgy gondolja, hogy ha ennyire kívánod, akkor rögtön megkaphat, ne várakoztasd, inkább keress olyant aki jobban becsül, bármire hajlandó érted :)

De biztosan örülni fog ennek, és még jobban Beléd fog szeretni! Csak bátran :)


(22/ffi)

2009. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi baj, ezek a hormonok. Nem vagy ringyó attól, hogy felizgulsz, inkább örülj neki. Én tízéves kapcsolatban élek, de a combom simogatása bizony engem is el tud khm... :)

Ne szégyelld magad egyáltalán, ez természetes. Ő is biztosan felizgul tőled, vagy akár a combod simogatásától. Gondolom, a fiú sem az a fajta, aki folyton a nőket döntögetné. Ha megbízol benne, és tényleg őszinték tudtok lenni, akkor akár azt is megmondhatod neki, hogy bizony nagyon jó ez a simogatás, nem is gondoltad volna, hogy mik vannak. :) Az pedig, hogy mikor adod oda magad neki, teljesen rajtatok múlik. Készüljetek fel rá, és főleg védekezzetek. Hajrá. :)

(27/nő)

2009. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi szerintem normális,hogy így reagál a tested az új dolgokra.Nem kell egyből lefeküdni vele...erre jó a petting.Szerintem mondd el neki,hogy szűz vagy és vágysz a szexuális dolgokra,de nem akarod elkapkodni.


16/l

2009. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, kimaradt: sok-sok petting. :)

(20/nő)

2009. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó ezeket a kérdéseket olvasni! De tényleg. Nagyon ritkák az értelmes érzelemmel teli kérdések.

Válaszoltam már, csak még egyszer meg akartam jegyezni.

2009. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs miért szégyellned magad. Ez jó eséllyel abszolút alkati dolog, mint pl. az, hogy milyen színű a szemed vagy a hajad. Vannak, akik eleve "jegesebbnek" születnek, mint az átlag, míg mások annál "forróbbak". Erről nem tehetsz, ez adottság. Csak alkalmazkodni kell hozzá, elfogadni.


Megsúgom, a fiúk/férfiak nagy többsége egyenesen imádja is ezt a típust. Nekem is az első Kedvesem ilyen volt, és én is imádtam; az együtt töltött idő jelentős része az ágyban telt, és ennek mindketten nagyon örültünk. Attól még nem lesz ribanc egy nő, ha szeret szeretkezni és kívánja azt - csak attól, ha válogatás nélkül csinálja akármikor, akárkivel.


Mivel azonban te csak a barátoddal, ezért semmi okod attól tartani, hogy ribancnak látszanál.


Végül, ami az időtartamokat (randik száma, összefekvés viszonya) illeti: feleségemmel amikor megismerkedtünk, az első találkozásunktól az első szeretkezésig pont egy hét telt el... Ami pedig "randiszámban" a harmadik találkozásunk estéjét jelentette. Azóta is remekül megvagyunk, és őt sem tartom ribancnak.


Szóval, csak bátran, nyugodtan. Ne félj magadtól. :)

2009. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megnyugodtam, mert én már tényleg úgy gondoltam, hogy én vagyok abnormális. (Hát a srác eléggé tapasztalt, és már volt jó néhány kapcsolata, de egy ideje leállt azzal az életvitellel, amit korábban folytatott. Ezzel nincs is gond.) Csak én tényleg úgy féltem, hogy én vagyok furcsa, hogy ennyitől begerjedek. És azért nem mertem elmondani, mert nem akartam, hogy azt gondolja, hogy valami egyszerű r*ngyó vagyok. Azt már tudja, hogy még nem voltam fiúval, és hogy ő az első barátom.

Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2009. febr. 27. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok! Ha ilyen kis dolgoknak tudsz örülni, úgy éppen hogy könnyebb lesz várnod... Élvezz ki minden percet, mert akármit is csinálsz, ezek veszítenek az értékükből, mikor elveszted a szüzességed... Én kihúztam 9 hónapig, de az utolsó már nagyon nehezen ment:S:) Sok szerencsét
2009. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szerelmes vagy. Ennyi.
2009. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!