Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális ha valaki nem szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha valaki nem szeret csókolózni? Vagy ez azt jelenti h nem is szerelmes?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal és már a kapcsolatunk elején kimondta h nem szeret csókolozni. Azóta talán egy héten ha egyszer csókolózunk :(.Szeritetek ez nomrális és van ilyen vagy nem is szeret?
2009. febr. 26. 22:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Sztem nem teljesen normális, bár lehet h vannak olyaanok akiknek tényleg nincs szükségük rá, és nem szeretnek. Én a párommal leginkább akkor csókolózok amikor szeretkezni akarunk és jön az előjáték stb, meg közbe meg utána. Nekünk akkor izgatóbb. De csak úgy napközben több a szájrapuszi mert abból többet lehet adni:)
2009. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
szerencsére mi a párommal mindketten ilyenek vagyunk, nem szeretünk csókolózni.mi még szex közben is csak nagyon ritkán, inkább puszilgatjuk egymást, de azt egész nap, nekünk így jó.
2009. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
55%
Én imádok csókolózni meg szerintem a párom is, azért szerintem, mert néha én is úgy érzem mintha ő nem kívánná vagy igényelné annyira/annyiszor mint én. De itt ötletet adtatok, majd rákérdezek, hogy mi okból. Lehet éppen akkor csak olyan kedve van, fáradt vagy valami. Jobb ha te is rákérdezel.
2009. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Anett1984 válasza:
75%
Az en szerelmem sem szeret.En elfogadtam ilyennek es kesz.Attol meg normalis ember mert nem szereti a nyalas csokot.Szajrapuszi sok van de konkretan csokolozni nem szoktunk.A lenyeg fogadd el ot olyannak amilyen es kesz.A boldogsag a lenyeg.
2013. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a nagy csókcsatákat mindig, meg van amikor nincs hangulatom hozzá. És partikban random ismerkedések alkalmával is teljesen élvezhetetlen számomra. Volt olyan is, hogy az első csók nem volt rám semmi hatással, a következő találkozás alkalmával meg sokkkkal jobb volt. Ez abszolút személy, idő, időjárás és (élet)helyzet függő.
2014. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!