Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális ha valaki nem szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha valaki nem szeret csókolózni? Vagy ez azt jelenti h nem is szerelmes?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal és már a kapcsolatunk elején kimondta h nem szeret csókolozni. Azóta talán egy héten ha egyszer csókolózunk :(.Szeritetek ez nomrális és van ilyen vagy nem is szeret?
2009. febr. 26. 22:23
1 2
 1/15 anonim válasza:
68%
abszolút de nem normális!
2009. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is volt egy ilyen párom és nagyon-nagyon bántott, amikor a képembe vágta, hogy ő nem tud annyit csókolózni, amennyit akarok (ami egyáltalán nem volt sok, mert nem egész nap lógtam a szájában, ráadásul távkapcs. volt). Aztán kiderült, hogy csak játszott velem, nem is szeret.

Viszont szerintem egy normális kapcsolathoz hozzátartozik a csók is. Jó, ha mondjuk pl. rohadnának a fogai, én se másznék a szájába, de normális szájhigiénia mellett hozzátartozik a kapcsolathoz a csók is.

2009. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy van ilyen. Vagy lehet hogy csak nem szereti ahogy csókolsz. Én sem szerettem ahogy az egyik barátom csókolt, így nem is nagyon akartam vele, de ettől még szerettem. Kérdezd meg hogy miért nem szereti?
2009. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem normális...akkor a mindennapokban hogy oldjátok meg az intimitást? Sehol egy futó puszi, egy vad csók?

Ez a nemszeretekcsókolózni szörnyen antiromantikus és elég antiszerelmesen hangzik...:(

2009. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Az én exem se szeretett, a szájrapuszi rendben volt, de a csók csak ritkán jöhetett szóba...Az ilyen menjen a francba!
2009. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Biztos le leszek pontozva...


de van olyan, aki nem szeret csókolózni. Nem miattad, hanem egyszerűen neki nem jön be. Gondoljatok már bele, az orálnál sem nyeli le mindegyik csaj. Egyeseknek a csókolózás lehet hasonló és akkor ők inkább hanyagolnák...


Nem ebből kell lemérni, hogy szeret-e vagy sem. Lehet, hogy ő csak ilyen ember. De egyszer beszélgess el vele és kérdezd meg tőle, hogy miért.

2009. febr. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát a szájra adott csattanós puszik nálunk jobban bejönnek, mint a nyelves. Csókolózni csak akkor szoktunk, hqa épp vmi bensőségesebb pillantban vagyunk v ilyesmi. Én néha igényelném picit többször, de különösebben nem zavar:)
2009. febr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Én sem szeretek csókolózni, a szájrapuszival nincs baj, de a nyelvest csak ritkábban engedem, most akkor én is menjek a francba??? Kissé beszűkült gondolkodás...

Oké, lehet valaki csak szimplán tapló és nem szeret, de nem feltétlen jelenti ezt. Én nagyon szeretem a barátomat, de csókolózni nem szeretek, mert az első csókom valóságos borzalom volt (pedig 16 évig vártam az első csókkal), és azóta sem tudok belejönni, nem érzek abban semmi élvezetet, hogy a barátom nyelve ott mozog a számban. Néha jólesik, 1-1 bensőségesebb pillanatban, de én inkább a szájrapuszit szeretem. Ez van.

Esetleg beszélgess vele, hátha neki is valami rossz előzmény okozza.

2009. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már próbáltam vele erről beszélgetni de csak annyi volt a válasz hogy mert nem és kész... :(
2009. febr. 27. 12:34
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
szia...én is kérdőre lettem vonva tegnap, miért nem szeretek csókolózni, miért csak szájrapuszikat adogatok a páromnak...és én nyíltam megmondtam neki, hogy azért mert felkelés után kávéval kezd, egész nap kávézik és este is azzal fekszik...én pedig rohadtul utálom a kávét és egyszerűen nincs gusztusom úgy belemászni a szájáva, hogy a fogán ott barnállik a napi kávécsík és már a lehelletén is azt érzem... tudomásul vette, hogy ettől még szeretem, de ez kb olyan mintha én valami olyan kaját ennék amit ő utál és utána érezné az ízét a számban...fogmosás után mindig megcsókolóm, jó hosszan...kihasználom a pillanatot, mikor épp nem kávés vagy sörös... mert azt is utálni szoktam
2009. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!