Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lány vagyok. Ha banánnal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok. Ha banánnal akarom magam kielégiteni, de nincs nálam gumi, mit tegyek rá? Vagy szempilla spirállal bajom lehet? Vagy mivel csináljam?

Figyelt kérdés
2008. febr. 7. 18:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

bocs rosszul irtam, tényleg egy köteg ceruza az biztos jobb!

a telefonrol jutott eszembe hogy egyik csaj ismerörsöm mondta hogy ő mindig a mosogépre ül rá mert az rezeg. a centrifugánál a legjobb álitolag.

2008. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szafaládé= felizgatott virsli!

Próbáld ki. Gumival!

2008. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%

Banánt kend be 1 kis kutyaszarral,szúrj bele tűt vagy zsiletet,s keményen abriktold,te hülye!Szempillaspirálnak a kefe részével csináld.Milyen színűvel fogod csinálni?Csináld seprűnyéllel,kutyával....

Nem találsz magadnak péniszt?Nem kellesz senkinek?

hülye idióta!A banánt inkább edd meg!

2008. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A banán az tud valamit ;). Én gumi nélkül voltam vele- persze előtte alaposan megmostam és semmi bajom nem lett. Mint ahogy a szövegkiemelőtől se :P.
2009. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi. de még mindig nem próbáltam ki semmi ilyen különlegest,csak kiváncsi voltam. egy pénisztől nincs jobb!!!
2009. ápr. 24. 10:55
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!