Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lány vagyok. Ha banánnal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok. Ha banánnal akarom magam kielégiteni, de nincs nálam gumi, mit tegyek rá? Vagy szempilla spirállal bajom lehet? Vagy mivel csináljam?

Figyelt kérdés
2008. febr. 7. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gumi nélkül semmiképp se csináld!Inkább vegyél egy vibrit,lehet jó áron kapni.Én pl.1500ft-ért vettem egy ujjvibrit és azóta is sok hasznát vesszük:)jobb mint a szempillaspirál!Ha nem mersz bemenni szex shopba,internetről is lehet rendelni,és a csomagra sem írják rá,hogy mit tartalmaz így nem fogja senki tudni hogy mi van benne.
2008. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A szempilla spirált én sem ajánlom :S Igen manapság jó olcsók a vibrik!Az minden szempontból higiénikusabb!
2008. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ismerek egy csajt ő például virslivel csinálta. :D lányok...lányok...
2008. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
jót nevettem az uccsó hozzá szólón.Én nem csinálom ezeket,csak érdekellt hogy mit irtok le.Azért köszi szépen
2008. febr. 7. 21:34
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha nem csinálod is, óvszert mindig tarts otthon.
2008. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

én voltam az akin jót nevettél. amugy mikor elöször elolvastam a kérdést sejtettem hogy valami vicc lehet, aztán eszembe jutott hogy végülis voltak itt már hasnlo kérdések akik nem vicceltek ugyhogy kitudja lehet hogy komoly. :D legalább aki ezt akarja csinálni az már tudni fogja, hála neked. :D szerintem azoknak irjunk egy listát még mivel lehet. hmmmmmmm. :


-uborka

-kolbász

-seprűnyél

-ceruza

-fogkefe

-ecset

-faág

-esernyő


nyugi én sem probáltam még, főképp mert srác vagyok, durva lenne ezeket feldugni a seggembe.

2008. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
LoL, na énis kiváncsi voltam a válaszokra (mivel lehet...) azért az utolsón én is röhögtem xD (faág...) oké maradunk az ujjacskáknál :D
2008. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%
SZERINTEM ELMEBETEG VAGY!FASZT NEM TALÁLSZ MAGADNAK?
2008. febr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
A banánt inkább edd meg, és keress egy srácot vagy vegyél egy dildót.
2008. febr. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Arra hogy mivel lehet: Ceruza? Fable egy könyvéből idézve: "Egy ceruza nem ceruza. Egy köteg ceruza, na az már valami" :D És kimaradt egy pár lehetőség, mint a répa, meg a sörösüveg, meg a mobil (még rezeg is). Utóbbit a virslivel egyetemben használta egy csaj, suliban, szünetben... :D
2008. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!