Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol lehet szeretkezni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet szeretkezni az ágyon kívűl?

Figyelt kérdés
pl szabadban hol van eldugott hely?írjatok tapasztalatokat a konyhapúltról és a többi helyről!!!
2009. febr. 24. 16:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a balaton part volt az egyik legemlékezetesebb :D azt nem mondom, hogy legjobb, mert végigparáztuk az egészet hogy jön-e vki :D :P
2009. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Jó a kocsiban, a kádban,

Jó a fűben, az előszobában

Nekem mindegy hol jön ránk..."


Road - Nem kell más c. száma :)

2009. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Akárhol! Ha jobban belegondolsz, az egész világ arra van kitalálva, hogy az emberek szexelhessenek benne :)
2009. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
igen ezt a számot pont imádom:DLehet innen jött a sugallat.köszönöm a válaszokat:)
2009. febr. 24. 20:27
 15/17 anonim válasza:
100%
Talán még nem késtem el a válasszal: nekem néhány kilátó is szép emlékeket hordoz... :) Főleg olyanok, amik erdőkben, hegyeken vannak - na, ott tényleg viszonylag ritkán járnak mások estefelé. De már jártunk úgy, hogy felmentünk egy mecseki kilátóhoz este, eredetileg tényleg csak levegőzni kicsit, de aztán valahogy összegabalyodtunk a barátommal. Rendben is lett volna a dolog, de pont a közepén tartottunk az "akciónak", amikor megérkezett egy másik párocska, nyilvánvalóan hasonló okokból... tehát azért nem árt ébernek lenni, amennyire lehet :)
2009. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%

Én igazából a higiéniára szavazok,de ha az megvan,akkor bárhol:D

Amúgy mi van evvel a vizes dologgal?Ezt nem nagyon értettem.Nem szabad vízben?Vagy mi?

(Bocsi,de ez nagyon felkeltette az érdeklődésemet és ha nem gond,akkor kérlek magyarázzátok el nekem!Köszi)

2009. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi....és a házon belül hol és hogyan pl az asztalos dolgok izgatnak:D Tudomásom szerint vízben csak gumival nem lehet de ha szedsz fogamzásgátlót akkor úgy jó..csak nekünk kicsi a kádunk...
2009. febr. 25. 09:29
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!