Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol lehet szeretkezni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet szeretkezni az ágyon kívűl?

Figyelt kérdés
pl szabadban hol van eldugott hely?írjatok tapasztalatokat a konyhapúltról és a többi helyről!!!
2009. febr. 24. 16:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
ahol kedvetek van:D...nekem éjszaka a balaton parton volt a legjobb:D.de a szülők ágya is izgi.
2009. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Autoban, parkban, furdokadban, zuhany alatt es a lakas minden reszeben.
2009. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
fürdőszobában: a lány a fürdőkádra teszi a kezeit és hátul van a pasi; erdőben-mezőn a földön-az nagyon jó. vízben, zuhanyzóban szerintem nagyon izgató. autóban én nem szeretem mert nincs nagy hely, ja és ha a földön csináljátok mondjuk egy parkban, akkor számolj a zavaró dolgokkal, pl. szúnyogok, a fű hozzáér mindenhez...
2009. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a balatonpart volt a legjobb:D
2009. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
92%
Ahol megkivanod.Erdoben mezon autoban stb....
2009. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi:) de parkban meg erdőben hogy...és ha jön egy csöves vagy egy rendőr vagy mittom egy nénike?XD
2009. febr. 24. 16:19
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Bárhol, ami nem sért közerkölcsöt és nem csuknak le nyilvános megbotránkoztatás miatt :)

Szabadban olyan helyet kell választani, ami nem forgalmas, eldugott, romantikus, "meg lehet ágyazni". A higiéniára nem árt odafigyelni.

Mi kádban próbáltuk. De nem tetszett, mert szűk volt a hely és víz alatt nem vagyok elég csúszós :) Azt azonban tudni kell, hogy a vizes helyek veszélyesek, mert magas a fertőzésveszély, ha a víz a hüvelybe kerül, valamint vízben gumival, spermiciddel nem szabad védekezni.

2009. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
igazság szerint bárhol :)))
2009. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
szülők ágya, zuhany alatt, fürdőkádban, úszómedencében, fűben, sásban (nádban). Ahol kedvetek van!!!!
2009. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazat adok a többieknek!!!Ahol te akarod!!!Nekem is a Balaton part jött be:D!!!
2009. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!