Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Menzi közben milyen a sex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menzi közben milyen a sex?

Figyelt kérdés
joo ugy egyátalán vagy hogyan van ez?
2009. febr. 23. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
KEvésbé higénikus.ÉS nekem eleve nincs is kedvem a szexhez menzi közben.
2009. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nagyon jó!én pl van amikor fokozottabban kívánom a szexet olyankor...persze nem 1-2 napon,mert akkor még fáj a hasam,de utána utána fantasztikusan jó!
2009. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de nem tom ugy nem szar h közben vérzel?meg a pasinak is mien?...mondjuk egy oan csajnak akinek annyira megvan hajaj azt nem tom elképzelni xD...nekem mondjuk szerencsére kevesebb..
2009. febr. 23. 16:59
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát én egyszer csináltam, elég furcsa érzés volt és nem jó. A barátom utána azt mondta hogy soha többé nem csináljuk amikor nekem megvan... szóval neki sem tetszett a dolog.
2009. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
mi mindig csináljuk legyen az a menzi első vagy akár az 5. napja....azt mondta a barátom ugyanúgy kíván és nem zavarja a vérem.Nekem meg sokkal jobban esik a szex akkor szal no problém:D
2009. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor nagyon kívánom a szexet a menszeszem alatt is. Mondjuk azért nem csinálunk belőle rendszert, de ha megkívánjuk egymást, miért ne?!! És ugyanúgy élvezem is, mint máskor. Persze végig óvszert használunk, és nem árt egy törülköző sem alátok. Persze ha valamelyik félnek fenntartásai vannak, akkor inkább nem szabad erőltetni.
2009. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az első naptól az utolsóig kívánom :) Az elején nem ment,mert féltem,h mit fog gondolni barátom aztán belementem...gumival csináltuk meg ienek. Nekem nagyon tetszet :) Volt olyan időszak,h feltettem 1 tampont és akkor gumit se használtunk....de persze 1ből mentünk utána mosakodni!És figyeltünk arra,h a cérna kint legyen...neki nem tetszet ez a módszer,de nekem annál inkább :D. De volt mostanság olyan is,h beálltam a zuhany alá utánam jött és akkor történt meg a dolog. Ugye jó volt,mert tudtam,h nem lesz vértócsa rajtunk és persze alattunk :)
2009. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

mi szoktuk csinálni akkor is jobban is cssuszik és amig kinem huzza a farkát addig nem is venni észre hogy vérzeel mert ne mjön az állandoan de persze előtte jol le kell fürdeni

vagy ccsináljátok a zuhany alatt jobban csuszik akkor ha megvan a csajnak és jobban kivánja aa csssaj is

probáljátok ki egy probát megér

2009. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2x próbáltuk, nekem nem jött be. Egyszerűen nem élvezem annyira, mert érzéketlenebb vagyok.
2009. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem akartam úgy csinálni h meg van,de a bnőim mondták h úgy nagyon jó,meg a barátom is azt mondta h nem zavarja.Én kívánom akkor a szexet,de sajna már nem csináljuk akkor amikor megvan,mert szegénykémet sokk érte:D:D:D Nagyon vicces volt:D legalábbis nekem:D Nem volt gumik,így anélkül csináltuk, én tudtam h mire vállalkozunk,de ő nem:DNem élvez belém így amikor a hasamra élvezet véres volt az ondója.Sokkolta ez...:D:D:D:D Úgyhogy mi nem csináljuk akkor,meg utána 1 v 2 napig mert sokszor volt h utána elkezdtem vérezni
2009. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!