Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm 19 éves, és van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 19 éves, és van egy barátja 5 hónapja. Viszont 4 hónap után lefeküdt vele (szűz volt a bnőm). Nekem azt mondta, hogy nagyon élvezte és hogy elment. Lehetséges ez? Nekem pár hónap kellett amig elmentem. Nem hogy egyből. Higyjek neki?

Figyelt kérdés
2008. febr. 5. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.Valakinek ez könnyen megy,valakinek meg sajnos meg kell tanulni.Én 25 vagyok de még soha nem volt hüvelyi orgazmusom.Örüljetek neki hogy nektek van!
2008. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rögtön a legelső alkalommal volt orgazmusom, nem is egy. Ez természetes dolog, de van aki nagyon sokáig nem tud eljutni a csúcsra.
2008. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én 21 leszek és én is 19évesen vesztettem el.De még sajna nekem se volt hüvelyi orgazmusom.Csak orálisan. ezért furcsálom hogy neki ilyen hamar van
2008. febr. 5. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elképzelhető, hogy valós az állítás, akármilyen hihetetlen. Merthogy nagy általánosság, hogy rengeteg nő nem jut el aktus során az orgazmushoz, vagy csak nagyon nehezen, nagyon sokára. De vannak olyan nők is, akiket igen könnyű izgalmba hozni, és igen könnyen sikerül őket eljuttatni a csúcsra. Ez utóbbi a ritkább eset, sajnos. Ők talán valamilyen szinten lazábbak, azért megy könnyebben nekik.
2008. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Te szimplán peches vagy kisanyám! de lényeg hogy a spannod élvezi... Ne törd magad miatta majd lesz ez így se
2008. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem lehetséges...BÁR... lehet van benne furcsaság. de lényeg, hogy neked milyen. lehet sikerült neki, de lehet, hogy nem...ÉÉÉÉS?? sajna én is oda tartozom, hogy kb4-ből egyszer sikerül a hüvelyi, de akkor kiabálok. a csikló pedig is-is. higgyél neki, nincs okod nem hinni.
2008. febr. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!