Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam olyan kellemetlenül a testem miatt, ha szexre kerül a sor?

Figyelt kérdés
A szülésem óta nem akarom, hogy a férjem meztelenül lásson. Nagyon gátlásos lettem, mert nagyon sok striám van, a hasfalam borzasztóan néz ki illetve a császár miatt van egy vágásom is. Nem dramatizálom túl a dolgokat. Sajnos a kórházban még a nővérek is illetve közeli hozzátartozóim is szóvá tették, hogy mennyi striám lett és én tényleg nem láttam még ennyit egy nőn sem. Nagyon csúnyák és ezeket nem lehet eltüntetni. Mikor szeretkezünk, fel szoktam venni egy topot, hogy ne látszódjanak a striák, de nem takargathatom őket örökké. Félek, hogy ha látja őket a párom (ha nem is mondja ki), nem lenne kedve a szexhez. Próbáltam már beszélni vele és elmondani, hogy mennyire bánt, hogy a testem ennyire megváltozott a terhesség által. Azt mondta, hogy ez természetes és megérti, de tudom, hogy csak nem akar megbántani és mégiscsak örülne, ha nem úgy nézne ki a hasam, mint akit összeszurkáltak. Néha én is megijedek, mikor meglátom a tükörben. Mit tehetnék, hogy leküzdjem ezt az érzést?
2009. febr. 21. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, olvasd el a másik kérdést (alig pár napos egyébként).

Vigyázz ezzel, mert ha nagyon elhatalmasodik rajtad, akkor simán tönkreteheti a házasságotokat.

A párod bármennyi striát jobban kibír, mint azt, hogy hozzád se érhessen.

A top egyébként nem rossz ötlet - de én valami olyat javasolnék, amiből a cicidet egy eléggé elszánt férfi ki tudja varázsolni :-)

2009. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most olvastam a másik kérdésre a válaszokat. Köszönöm a linket és a válaszokat! Szerencsére a topból könnyű kivarázsolni a melleket, csak valahogy olyan furcsa érzésem van, hogy valamit takargatok/takargatnom kell. Biztos, már a páromnak is feltűnt. Nem tudom, hogy az önbizalmam mitől tudna egy kicsit növekedni, mert azt tudom, hogy már sosem fogok úgy kinézni, mint régen, mert ez tényleg maradandó.
2009. febr. 21. 18:45
 4/6 A kérdező kommentje:
És lehet, hogy nem is lennék olyan rosszul, de mivel már mások is szóltak, gondolom, hogy nagyon feltűnő. Nem tudom, hogy miért kell a másikat ezért megszólni, ha egyszer nem tehetek róla. Már sosem fogok tudni felvenni egy bikinit vagy egy rövidebb topot.
2009. febr. 21. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, van sok ffi, akik szerint a striák is szépek-szexisek.


Ha Te szexi vagy, akkor azok is jól fognak állni rajtad.


Tehát a dolog a fejben kezdődik... :)


Csináljátok meztelenül, de sötétben vagy inkább gyertyafénynél (a sárgás-vöröses megvilágítás miatt akkor nem látszanak a bőr ilyen apró eltérései). Aztán megszokod, és ő is megszokja.

2009. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, sokakat tényleg nem zavar! Bár én nő vagyok,a páromon sok hasonló csík van, a fogyása miatt,amelyeket szintén nem lehet eltűntetni.Én már így ismertem meg, így fogadtam el, és igazán szeretem, ezért egyáltalán nem zavarnak, sőt rajta még ezt is izgatónak találom. Remélem a te párod is hasonlóan gondolkozik veled kapcsolatban! Fel a fejjel!
2009. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!