Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fél éve vagyok a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyok a barátommal és a problémám vele, hogy orálisan nem ér hozzám, de persze azt elvárja, hogy én csináljam neki. Mondjuk nekem nem probléma, mert én szeretem csinálni. Milyen okok lehetnek, hogy egy ffi nem elégíti ki barátnőjét szájjal?

Figyelt kérdés
Ő állítólag azért nem csinálja, mert kiégett,túl sok nővel volt együtt, és idő kell neki, h szájjal hozzám érjen. Valóban ez az oka?Van valakinek hasonló tapasztalata?Nekem fura. Ezt leszámítva jó a szex vele...25 éves nő
2009. febr. 21. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom tanácsolni, mint a többi válaszoló. Ne kezdd többé úgy a szexet, ahogy eddig! Orálisan ne próbálkozz, se először, se közben, se utána, se tusolóban, se máshol! Ha kérdezi, h miért? "Már túl sokat csináltam, most kell egy kis idő, míg újra tudom csinálni"

Ha nem kérdezi? Akkor talán mégsem annyira fontos neki, vagy te nem vagy annyira fontos neki, mint mondja...

Ha eztán megritkulnak az alkalmak, sztem nem lesz nehéz dolgod dönteni.

2009. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az eddigiek nézőpontját, megtoldva azzal, hogy:

Olyan meg nincs, h egy pasi ne szeressen nyalnifalni.

2009. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy oylan pasim, akinek sok nője volt előttem. Az ágyban jó volt, de ő sem elégített ki orálisan. Mikor rákérdeztem, miért nem, bevallotta, hogy még soha nem csinálta senkinek és nincs tapasztalata, nem mer nekiállni.

Nem lehet hogy ez a baj? Nekem sem vallotta be a pasim elsőre.

2009. febr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

..hát ezt én inkább forditva éltem át..amig be nem sokalltam! Kényszeriteni nem lehet, de hónapokig várni sem! Azok a barátnök/barátok, akik ilyenek miatt nyavalyognak, kéretik magukat, elöbb-utóbb magukra maradnak,ennyi.

Laci

2009. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!