Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fél éve vagyok a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyok a barátommal és a problémám vele, hogy orálisan nem ér hozzám, de persze azt elvárja, hogy én csináljam neki. Mondjuk nekem nem probléma, mert én szeretem csinálni. Milyen okok lehetnek, hogy egy ffi nem elégíti ki barátnőjét szájjal?

Figyelt kérdés
Ő állítólag azért nem csinálja, mert kiégett,túl sok nővel volt együtt, és idő kell neki, h szájjal hozzám érjen. Valóban ez az oka?Van valakinek hasonló tapasztalata?Nekem fura. Ezt leszámítva jó a szex vele...25 éves nő
2009. febr. 21. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
hát.....én nem tolerálnám ezt....ilyen nincs..ha szeret megteszi érted, de én kiraknám tokkal vonóval, hát mit képzel....nem is értem emberek hogyan gondolkodhatnak így..
2009. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ha már túl sok nővel volt 1ütt legfeljebb nem áll fel , de hogy ezt ne tudná megcsinálni pfff ...
2009. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Könnyű dolga van, te megteszed neki ha ő neked nem is. Érthető... mondd meg hogy te sem amíg ő sem. De az hülyeség hogy kiégett és azért nem, normális választ követelj tőle, mert ez nem az, ha szeretne megtenné neked.
2009. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg ennyi a válasza és én elfogadtam, sőt hozzá is szoktam, mindig úgy kezdődik a szex, hogy én csinálom neki szájjal és utánna ő berakja, nagyon ritka az is, hogy egyáltalán kézzel hozzám érjen, nemhogy szájjal. Szerintem sem normális. Állítólag kb. 5 évig nem csinált mást csak bulikban felszedett nőket hazavitte és "megdugta" őket és ezért alakult ki nála ez. ..
2009. febr. 21. 16:32
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
már bocsi,de ha nem ér hozzád még kézzel se,hogyan elégít ki téged? Hm?Csak neki legyen jó? Ez a pasi egy önző dög,már bocsi...:S
2009. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Elsőre azt akartam ajánlani, hogy próbáljátok fürdés után, fürdőkádban. De így... próbáld meg, aztán kiderül.


Szerintem ne erőltesd: azzal csak végképp megutáltatod.

Ha egyébként szeret téged, kedves hozzád és figyel rád... adj neki időt.

2009. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, de én egy ilyen önző pasit rég kidobtam volna.... Aki a sexben ilyen, az szerintem az élet más területein sem odaadó, én nem terveznék vele hosszútávra.
2009. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy akkor téged mikor és hogyan izgat fel, hogy menjen a szex??? Mitől leszel elég nedves, hogy be tudjon hatolni?


A pasid egyébként önző. A leírtak alapján pont úgy, mint a többi nőt, akit csak du@ásra szedett össze, téged is azért "tart". Csak téged állandóra... Egyébként érdekes, hogy a rib@ncokat szájjal kielégítette, a párjához meg hozzá sem ér...Nekem a szavaidból úgy jött le, hogy a szex csak az ő kielégüléséről szól, és te csak egy eszköz vagy, ami ebben segít neki.

2009. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én felizgulok attól már, ha én csinálom neki, úgyhogy neki igazából sok dolga nincsen. Azt nem tudom, hogy a ribancokat kielégítette-e szájjal, sztem nem. Húúú most nagyon elbizonytalanodtam a válaszok miatt, de a lelkem mélyén én is úgy gondolom, hogy engem is csak használ. Még türelmes vagyok egy ideig, de nem tudom meddig bírom ezt így.
2009. febr. 21. 17:24
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem olvastam el az összes választ, de hát én kiborultam. Bocs a kifejezésért, de azokat a ribancokat tudta nyalni x évig?A barátnőjének meg nem tudja megadni ezt az örömöt?

Ne kérdezzél tőle semmit ezután, állítsd őt kész tények elé. A legfontosabb, nem szabad megszoknod, hogy neki mindent, neked meg semmit.

Ha meg másban is ilyen önző, mint a szexben, szerintem hagyd, találsz jobbat is.

Drukkolok, hogy megoldjátok!:)

2009. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!