Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy ha lenyele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy ha lenyelem a barátom "anyagját" akkor a hormonjaim megindulnak? Már mint ezt úgy értem, hogy ha lenyelem, pl. másnap feszül a mellem, meg ilyenek.

Figyelt kérdés
Ezt az egyet nem tudom.! kérlek válaszoljatok!:$
2009. febr. 20. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Hat ilyenrol szo sincs...azt mondjak h sok a feherje benne, ergo az jo, de nem lesz feszes cicid, popod, nagy melled...ez beteges!!!honnan szedsz ilyeneket?hany eves vagy?
2009. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel így az "anyag" a gyomrodba kerül valószinűleg nem okoz ilyesmit.
2009. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenyeled, az az emésztőrendszerbe kerül. Semmilyen hormon nem fog felszívódni, mivel az ondóban NINCS hormon.
2009. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

"Ezt az egyet nem tudom.!"


Húha, ebben én nem lennék olyan biztos :)

2009. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha lenyeled és másnap feszül a melled, akkor nyugodj meg, nem amiatt feszül, mert lenyelted :D Semmi köze az ondónak a te hormonjaidhoz, hacsak nem teherbe esel tőle. De ha lenyeled, akkor semmi nem lesz.
2009. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Te jó ég!!!! vigyázz nehogy lenyelj egy megymagot, mert a végén még fa nő benned!!!!!!
2009. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem indulnak meg a hormonok.

Hízni lehet tőle,de csak terhesség esetén!!!

2009. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha ez így van akkor én naponta többször is lefogom nyelni hátha 100as mellbőségem lesz a végén!!!!
2009. febr. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Könnyen teherbe is eshetsz tőle. MacMillen professzor tanulmányát ajánlom figyelmedbe, aki kimutatta, hogy az esetek 30%-ában komoly esély van ilyenkor is a fogantatásra.

Ha keskeny nyergű biciklin sokat tekersz rázós úton, akkor az úgy befolyásolja az izmok tónusát, hogy ez a valószínűség 40%-osra emelkedik.

Bonyolultak a hormonok...


Remélem, szép kisbabátok lesz! Sok boldogságot!!

2009. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem valószínű. Lehet csak kanos vagy. De az is előfordulhat, hogy közeleg a menszeszed! Mert akkor is feszül ám rendesen!
2014. nov. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!