Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen eszkozokkel szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eszkozokkel szoktatok maszturbalni?

Figyelt kérdés
Lanyoktol varom a valaszt, valami jo tippeket. elore is kossz
2009. febr. 20. 16:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nem kellenek eszközök :D ott a kezem :D

Amúgy volt idő, mikor (fiatal lányka koromban :P) takaró sarkával próbálkoztam, meg egyszer tollal is :D

De nekem a kezem vált be. 23 vagyok amúgy

2009. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan fiú vagyok de hallottam valami turpisságot a zuhanyrózsából kiáramló víz jó helyre célzásáról;)
2009. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát.. Az is unisex.. Nekem a masszírozó fokozattal sikerült már orgazmust elérnem zuhanyrózsa által, sokáig kell lőni a fitymát, persze úgy, hogy rajta van a bőr. Hatalmas élmény. :P
2009. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Én még nem gondolkodtam "idegen tárgyakon", még vibrátoron sem. De valamelyik nap a barátom megemlítette, hogy kipróbálna rajtam valamit, persze alapos tisztogatás után. Konkrétumot nem mondott, majd meglátjuk :D


20/L

2009. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Vibrátor, répa, vízsugár, fogkefenyél, ujj.
2009. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
En probaltam a zuhanyrozsat, valami fantasztikus, utana meg egy orat remegek...ajanlom minden lanynak!!!!
2009. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Jajj lányok ne ne csak a zuhanyrózsát ne!!

Én rászoktam, és utána sokkal nehezebb dolgom volt nélküle. Nehezebben tudsz majd elmenni a pároddal, mert nem tud olyan ingert, olyan élményeket nyújtani, mint a zuhanyrózsa. Ráadásul egy-két fertőzést így simán össze lehet szedni (nem érdekel, hogy x éves vagyok blablabla és nekem még nem volt, mert lehet).

Nagyon sürgősen szokjatok le erről, tapasztalatból mondom!!!!

A kezed a legjobb eszköz, ha kézzel el tudsz menni, hogy jól essen, akkor egy férfival is.

2009. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10 éve masztizok vízsugárral, nem volt bajon tőle és minden probléma nélkül ki tud elégíteni a párom és én is magam más módszerrel is.
2009. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Én is szoktam zuhanyrózsával. Egy alkalommal a párom előtt kezdtem el izgatni magam sikosítóval és ő meg arra kért, hogy a sikosító tubusát helyezzem fel.
2009. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Tudom tudom most jönnek a kivételek, akiket direkt kértem, hogy ne.

Lehet hogy neked nem lett semi bajod, de másnak még lehet, ne adj lovat alá, hogy ezt a nem túl egészséges módját hajszolja a maszturbálásnak. Csak hogy tudd én is olyan 9-10 évig használtam vízsugarat.

2009. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!