Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném ha a párom a mellemr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha a párom a mellemre élvezne. De aztán hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szeretném kicsit feldobni a szeretkezésünket és ezért jutott ez eszembe. Régebben ő is említette hogy tetszene neki a dolog, ezért gondoltam hogy szívesen kipróbálnám. Csak hogy mégis hogy "rendezzem le" utána az egészet? Úgy értem, csak nem pattanok fel egyből és törölközök meg vagy ilyesmi. Szóval mit lehet ilyenkor csinálni, ami a pasinak is sexi, izgató és látja hogy nekem is tetszett ez az egész. Szóval tippeket, tapasztalatokat várok.

Ja, és nem kérek kioktatást, meg nem is egy kis tizenéves liba vagyok, csak még nincs sok tapasztalatom ezen a téren, ezért kéne egy kis segítség.

Köszi előre is.


2009. febr. 20. 12:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
miután a melledre élvezett, utána kacéran a szemébe nézel és ha nem vagy finnyás, akkor az ujjaddal a szádba rakod és finoman lenyalod, az nagyon izgi a pasik részére :D
2009. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akartam írni, amit az utolsó :P Az tetszik minden pasinak. Mondjuk én még rajzolgatni is szoktam a testemre vele, "időhúzás" céljából. Tényleg illúzióromboló lehet, hogyha azonnal törölgetjük.
2009. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez emberfüggő. Mi letöröljük ált. egyből vagy csak 1-2 csókot váltunk előtte, aztán is össze lehet bújni. A párom mindig ad nekem zsepit, ha a mellemre/arcomra élvez. Szóval nem hiszem, hogy egy pasi ezt rossz néven venné...
2009. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!