Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném ha a párom a mellemr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha a párom a mellemre élvezne. De aztán hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szeretném kicsit feldobni a szeretkezésünket és ezért jutott ez eszembe. Régebben ő is említette hogy tetszene neki a dolog, ezért gondoltam hogy szívesen kipróbálnám. Csak hogy mégis hogy "rendezzem le" utána az egészet? Úgy értem, csak nem pattanok fel egyből és törölközök meg vagy ilyesmi. Szóval mit lehet ilyenkor csinálni, ami a pasinak is sexi, izgató és látja hogy nekem is tetszett ez az egész. Szóval tippeket, tapasztalatokat várok.

Ja, és nem kérek kioktatást, meg nem is egy kis tizenéves liba vagyok, csak még nincs sok tapasztalatom ezen a téren, ezért kéne egy kis segítség.

Köszi előre is.


2009. febr. 20. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hali!Hát szóval minden megy álltalában ugye magától,ha segítesz neki az még izgatóbb,és ha már megtörtént amit vártatok akkor a papírzsepi vagy törlőkendő jó segítség ha már kéznél van.A barátodat ez valószínűleg nem töri le ha nem okoz neked vagy rajtad esetleg látható undort.Szóval ha neked is jó volt,akkor szerintem örülni fog. :)
2009. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ, még csak annyi, h ok, ahogy mondtad "megvolt amit vártunk" és utána rögtön zsepizés? Nem lesz ettöl kicsit olyan érzése h alig várom már h letörölhessem magamról? :P Szal vmi olyasmi érdekelne h nincs-e vmi jó időhúzós taktika, h mégse rögtön kelljen azért :D
2009. febr. 20. 13:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi leszoktuk egyből törölni, ne folydogáljon ott. Ha a hasamra élvez (közösülés után vagy, ha csak kényeztetem), vagy kutyapóznál a hátamra mi letöröljük hogy, ne kenjünk össze vele semmit. Az arcomra is élvezett és elégedjen meg ezekkel, hogy megengedem.
2009. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi ezt úgy szoktuk,hogy miután megvolt,az,amire vártunk megcsókol,majd "zsepizés",összebújás és megbeszélés,hogy kinek mennyire tetszett,és utána türelmet kérsz és lemosod magadról,ha leakarod,ha nem akkor meg póló fel és összebújás alváshoz....Nem nagy ördöngősség! :D Sok sikert!

2009. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Én szeretem nézni ahogy a melleimre élvez. Ő meg szétkenni szeretné, mert eddig mindig zsepi volt. Hát éln nem rajongom érte hogy mindenhova szétkenje, de ha ez a vágya hát legyen. Férfiak!! :)
2009. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mell, akkor megteheted vele azt is, hogy a melleid közé fogod a szerszámát... már, ha van akkora. Utána nyugodtan letörölheted egy előre odakészített zsebkendővel, vagy törölközővel. De hagyhatod is - akkor kend szét kicsit, hogy ne csorogjon mindenfelé.
2009. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Melleid közé csak akkor tudod fogni farkát, ha megfelelő méretű a cicid:) Ha ott élvez el akkor célozhat a szadba is. Da ha cicire élvez, akkor vagy letölitek, vagy ha pihentek utánnak, akkor megszáradhat rajtad, vagy, együtt zuhanyozás :)
2009. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Pasija válogatja!

Az én barátom utána még rám is fekszik,hozzám is bújik,hogy lássam mennyire nem zavarja,hogy Ő is olyan lesz!

Ha sok lenne a termék Játékiból begurulok a sarokba,és az ágyra kenem magamról,aztán majd lecserélem és kimosom!

Szerintem ez a legkevesebb!

Én nem igen értem az eddig hozzászólókat,baromi illúzóromboló egyből törölgetni.

Ha már valaki ezt bevállalja,akkor vállalja azzal,amivel jár,lucskosan,ragacsosan!

Én drukkolok Neked!

M

2009. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, megfelelő méretűek ahoz hogy akár a cicik közé is lehessen fogni, erre is gondoltam többek között :D

Az utolsónak: szerintem is elég illúzióromboló lenne a rögtön törlés, csak hát igy nem tudtam mit csináljak akkor, de az biztos hogy a párom agyvérzést kapna ha az ágyba törölném magam :D:D Nem szereti azt se ha szeretkezés után kifolyik valamennyi belőlem és a pléden landol, hiába mondom neki h kimosom :D szal ez nem esélyes :D

2009. febr. 20. 15:28
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha szereted a végtermék ízét és ha a szádba szokott élvezni és le is nyeled, akkor csinálhatod, hogy sexisen az ujjadra kened a melledről és lenyalod róla mint a tejszínhabot. Vagy akár rákenheted a cerkára is, és onnan is lenyalhatod.
2009. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!