Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden együttlétkor arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden együttlétkor arra vágyom, hogy számba élvezzen pasim! Sőt előfordult már, hogy nem öblítettem ki a számat és még órák múlva is éreztem illatát! Perverz? Nekem nagyon izgató!

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 21:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Perverz, de tetszik. Kevés lány tudja így elfogadni a párját.
2009. febr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Ami mindekettőtönkek élvezetet okoz, az nem pervez és nem kell szégyellni. Az a normális, amit a többség normálisnak tart, ez elég tág és változó fogalom!

Perzse beteg dolog az, ha valaki óvodásokkal akar szexelni, de ez amit te csinálsz nem bűn! Tehát nem is baj!

100 éve az orális szex eleve tabunak, bűnnek és gusztustalanságnak számított, de most 2009-et írunk!

Én nem szeretem az ízét, de a kelkáposzátét sem, most akkor mindenki undorító, aki szereti a kelkáposzátát?

Neked ilyen a szxuális ízlésed, és ez nem baj!

2009. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem perverz!Teljesen normális!A Férjem úgy szokott a számba élvezni,hogy előtte más "helyeken"is járt....Legalább nem szalvétával fogod a fszt:)Hányok a prűd emberektől,akik azt mondják,hogy ez undorító!Ők még soha nem szexeltek egy igazit:)
2009. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%
Hümm, jó is az :)
2009. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is perverz, de ha neked ez jó, akkor mért ne?


Biztos ismered a szállóigét a Fogd a pénzt és fuss c. filmből:

- Maga szerint a szex disznó dolog?

- Csak ha jól csinálják.

2009. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egy kicsit szokatlan - de, ha a párodnak is tetszik, akkor mi a gond? Másokkal meg mit törődsz ilyenkor? Ott vannak netán a szobában, szex közben?
2009. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
65%
szia.szerintem is izgató hogy ennyire szereted.ráadásul jó fehérje utánpótlás is.én is imádok a nő szájába élvezni.semmi perverzség nincs benne
2009. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez már döfi!Mindig ilyen nőre vágytam nem kényeskedő libákra.Szerintem nincs olyan férfi aki ne szeretné ezt.
2009. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki támogat! Sznob az aki azt mondja, hogy a szexben nem szereti a különlegességeket. Itt meg meg is oszthatom veletek :)
2009. febr. 20. 14:47
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Undorító és gusztustalan ahogyan már előttem írták! És én úgy gondolom, hogy 29 évesen (már ha annyi vagy...) rájöhettél volna, hogy nem minden ember egyforma tehát a véleményünk sem! De azért remélem megmosod a pofádat mikor anyáddal találkozol...
2009. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!