Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden együttlétkor arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden együttlétkor arra vágyom, hogy számba élvezzen pasim! Sőt előfordult már, hogy nem öblítettem ki a számat és még órák múlva is éreztem illatát! Perverz? Nekem nagyon izgató!

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 21:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
HÁt szerintem perverz:D
2009. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Ezt nem perverzségnek mondanám, hanem inkább undorítónak és gusztustalannak...
2009. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Én meg annak nevezném hogy csak élvezed az életet, aki undoritónak hiv az semmit sem ért az életből és jóformán a beképzeltség egyik fokában jár az pedig az amikor azt hiszi amit én nem szeretek azt más se szeretheti....

Ilyen egyszerű :) teljesen normális vagy, mivel vannak idióták akik ezért kirőhőgnek ezt tartsd meg magadnak okés? :D

2009. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azt hittem itt mindent meg lehet kérdezni és meg lehet osztani a kételyeket! Hát mégis akkor egy sznob hely:(
2009. febr. 18. 22:08
 5/21 anonim ***** válasza:
19%

"...semmit sem ért az életből és jóformán a beképzeltség egyik fokában jár..."

Már ne is haragudj meg, nem vagyok beképzelt csak azért, mert megmosom a számat azután! És valószínűnek tartom, hogy sokkal idősebb vagyok mint te...

De ezek vagytok ti, kis hülyék...eben nőtök fel! Sajnálom a szüleiteket!

2009. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sorry! 29 vagyok:) Már úgy érzem felnőttem!
2009. febr. 18. 22:13
 7/21 anonim ***** válasza:
34%

Sorry! De ez nem neked ment...

De még mindig úgy gondolom, hogy gusztustalan és undorító!

2009. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%

Ember ha te ugy gondolod hogy guszta az nem azt jelenti hogy mindenki szerint az, enyire hülye vagy? Amugy is bármit birnék irni a koromról akár azt is hogy 90 vagyok, ugy ahogy te is....

Gondolkodj el az életen, nem te vagy a tökéletesség....

2009. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
ha neked jó, akkor miért ne. mostanában volt itt pár hasonló kérdés, de csak veled értek egyet meg valamelyik előttem hozzá szólóval, hogy carpediem vagy valahogy így. értsd jól.
2009. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
azt csinálsz amit jónak látsz főleg 29 évesen h ez perverz vagy nem, az mind1, én nem tartom annak mert pl a kötözés vagy pisi... és még folytathatnám na az perverz és beteg, ez ahhoz képes semmi
2009. febr. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!