Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Biszex vagyok, és használtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok, és használtam fiukkal popperst. A hetero kapcsolatokban is szoktak popperst használni? Lányok is szeretik?

Figyelt kérdés
Köszi.
2009. febr. 17. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Mi az a poppers????
2009. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
ezt nem tudom en is,csak nem akartam megkerdezni,hogy ne tunek tudatlannak.xD
2009. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Ööö, oké, nem csak én vagyok tudatlan:D
2009. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
másik nevén rush. Legális drog. Kitágítja az ember lyukát. Diszkóban is használják. Ha nagyot szívsz belőle beflashelsz. Aromaként tartják számon. Vérnyomást lecsökkenti, pulzust megemeli. 2-3 ezer egy üveg. asszem ennyit tudok róla.
2009. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

a poppers egy folyadék. különbözö változatai vannak és kis üvegben lehet kapni szexshopokban. kb 2000 ft egy üveg. könnyü drognak is minösul, de a lényege, hogy értágitó hatású, igy ellazit, szex elött elkezd verni a szived...szóval beindulsz töle rendesen.....

a fiu-fiu szexben az análszexhez hasznos dolog....

de partydrogként is használják

2009. febr. 17. 19:15
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
A masodik valaszolo vagyok.A neten rakerestem es valami tabletta,csak nem tudom,hogy mire jo.... :S :S :S
2009. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
és az a kérdésem, hogy lányok kipróbálnák-e illetve használják-e
2009. febr. 17. 19:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ezt főleg csak a melegek ismerik....mégha ismernék is, csak az anál szex kedvelők használnák, és eddig a női társadalom jól elvolt a sikosítókkal és nem túl nehéz egy nőt rendesen beindítani, hacsak nem frigid.

A dózisra is ügyelj, egy gyenge nő szervezete nem bírja ki...

2009. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

utána néztem én is:

A drogok történetében fiatalnak számító kábítószer. Nálunk a drogtörvény nem, de a gyógyszertörvény kitér a használatukra. Vény nélkül illegálisnak minősül. Nagy-Brittaniában legálisan használható és kapható. Sőt az Interneten is foglalkoznak a kereskedelmével.

Főleg sex-shopokban, homoszexuális mulatókban és videókölcsönzőkben árulják általában 3 ml-es ampullákban. Egy-két éve még a homoszexuálisok privilegizált drogjának tekintették, ma már jelen van diszkókban, partikon, mulatókban.

Magyarországon nem tartozik az elterjedt drogok közé. Kis üvegekben, fiolákban árulják, különböző fantázianévvel ellátva. (Bad Red, Bronx, G.I., One, Rush, Hard Ware, Quick Silver, Rock Hard, Rave, Kix, TNT, XXX-rated). Különbség nem csak a csomagolásukban van. Hatóanyaguk is különböző, de mindegyik az alkyl-nitritek csoportjába tartozik: amyl-nitrit, propyl-nitrit, butyl-nitrit, izobutyl-nitrit. A cimke nélküli poppers, rossz minőségű, kétes eredetű nitritre utalhat.

A hatásuk azonban azonos, gyorsítja a szívverést, de a vérnyomást csökkenti. Többnyire a nemi vágy serkentésére, fokozására használják, ellazítja és ingerli a végbélzáró simaizmokat (*1987-ben az USA-ban a homoszexuális férfiak 95%-a rendszeres nitrit-használatról számol be). Van aki csak a gyors, euforizáló, "ütős" flash-e miatt használja.

A folyadék gőzének belégzése után a hatása azonnal érezhető. Közvetlenül az üvegből, vagy átitatott zsebkendőből történik a belégzés. Használatának gyakori kísérője a fejfájás, szédülés, eszméletvesztés, mivel a vérnyomást csökkenti. Az orr kisebesedését Ebrimycin gél-el szokták enyhíteni.

2009. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
19:16-os vagyok! Ezek szerint a poppers egy drog, tehát semmi köze a szexhez! Mert a szexhez nem kell drog, alkohol és semmiféle bódítószer! Szerintem!
2009. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!