Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orálisan kielégítenétek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orálisan kielégítenétek az egyik haverotokat, ha..? Nem vagyunk olyan közeli kapcsolatban,csak jóban vagyunk néha szoktunk dumálni,haverok vagyunk..

Figyelt kérdés
De 1ik nap azt mondta h bármit csinál6nánk,amelyikhez kedvem van(orális ,anális,szex...).De ő leginkább azt szerette vna ha kielégítem orálisan.Én erre vh képtelen vtam akk, m váratlaúl ért ez,és nekem tök furán jött le ez az egész,és inkább kivertem neki,m nem tudtam vna a számba venni. De kb 2hét múlva +int elfog jönni hozzánk m tesómnak hoz vmi elektronikai kütyüt,és mondta h szeretné ha akk kielégíteném orálisan,és őis szeretne engem ugyígy kielégíteni.És nem tom h fog történni ha legközelebb ittlesz. Ti mit csinálnátok a helyzetembe?
2009. febr. 15. 18:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Hű, micsoda írás....

Amúgy meg, szerintem, hogy kiverted neki már nem haverság! Az meg, hogy nem fog kiderülni? Hát-hát, szerintem ki fog...és hogy még barátnője is van?! Gusztustalan amit csináltok...de ti tudjátok!

2009. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha a tesód összes haverja akit ismersz megkér arra, hogy sz...d le, akkor te azt megteszed, csak mert megkért rá?? Hát gratulálok!! Én a "helyzetedben" elküldeném a búsba, nem alacsonyítanám le magam ennyire!!!
2009. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
mi a baj az írásommal? :)
2009. febr. 15. 19:28
 14/20 A kérdező kommentje:
már bocs,de mindenkinek aki +kér,nem teszem +,és nem tenném + a jövőben sem.
2009. febr. 15. 19:30
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

Az írásodról, (bár nem én kritizáltam) ezzel a millió rövidítéssel elég borzalmas! Magyar vagy, írj magyarul!!

Ha meg nem teszed meg mindenkinek akkor neki miért? Hiszen nem jártok, nem a pasid, csak egy haver! Én a haverjaimat másra használom!!! Ne legyél már ennyire buta!! Felénk az ilyeneket k.. nak hívják, ne akarj már magadnak ilyen hírnevet szerezni!! Gondolom még fiatal vagy, ne így indulj már neki az életnek!!

2009. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyenben részem, de a srác egy idő után többet akart a szexnél én meg nem..
2009. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ha te is akarod miért ne...de az érdekes hogy neki van barátnője!Te nem is szeretnél többet csak barátságot?
2009. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hogy mit tennék a helyedben? Elküldeném a büdös francba. Odaáll eléd a haverod, akiről azt írod, nem vagytok olyan közeli kapcsolatban, azt mondja, kielégíthetnéd orálisan (konkrétan hogy volt? lesz.phatnál, cicabogár?)mire te zavarodban kivered neki?

NEm tudom hány éves vagy, de azt értsd meg, hogy ettől nem leszel menőbb. Az ilyen dolgoknak hamar híre megy, ne csodálkozz, ha sok fiú akar veled "barátkozni". Nem arról van szó, hogy valaki ellenállhatatlannak talál, hanem arról, hogy valaki kihasznál.

Szerintem hülye vagy, ha hagyod, hogy ilyen dolgok történjenek veled.

2009. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
nem akok többet,mint haverok
2009. febr. 16. 18:15
 20/20 anonim ***** válasza:
Haverság és szex az oké. De hogy barátnője van? És tanulj meg írni, nem azon a 10 másodpercen múlik az életed, amit spórolsz a rövidítésekkel.
2009. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!