Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orálisan kielégítenétek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orálisan kielégítenétek az egyik haverotokat, ha..? Nem vagyunk olyan közeli kapcsolatban,csak jóban vagyunk néha szoktunk dumálni,haverok vagyunk..

Figyelt kérdés
De 1ik nap azt mondta h bármit csinál6nánk,amelyikhez kedvem van(orális ,anális,szex...).De ő leginkább azt szerette vna ha kielégítem orálisan.Én erre vh képtelen vtam akk, m váratlaúl ért ez,és nekem tök furán jött le ez az egész,és inkább kivertem neki,m nem tudtam vna a számba venni. De kb 2hét múlva +int elfog jönni hozzánk m tesómnak hoz vmi elektronikai kütyüt,és mondta h szeretné ha akk kielégíteném orálisan,és őis szeretne engem ugyígy kielégíteni.És nem tom h fog történni ha legközelebb ittlesz. Ti mit csinálnátok a helyzetembe?
2009. febr. 15. 18:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

ha ez már felmerült akkor ne is beszélj többet haverságról

ez már szex, és szerintem nem érzelmek nélkül

miért?

mert akkor bárik megkérhetett volna


téged kért meg


én a helyedben nem cuppannék csak úgy rá, ez elégg kihasználásnak tűnik még ha ő fűt fát ígér is.

közölnél h ha járunk, akkor lehet, kérdés, akar-e, akarsz-e vele járni

2009. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
nem kell feltétlenül járni vele, lehet csak rég volt szexben része és már nehezen bírja...kalandnak fogd fel szerintem.
2009. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
benem is felmerűlt,h miért pont én,barátnője is van,de mondta h az csak 1 dolog,és h szte izgi lenne.és nem tudná + senki
2009. febr. 15. 18:13
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Először is: mire kilovatam a rövídítseidet....

De!

Nekem is van ilyen "haverom". Szerintem egyáltalán nem kihasználás, ha te is akarod, te is élvezed. Akár meg is fordíthatnánk: te használod ki azt, hogy érzelek nélkül (baráti érzelmekkel, szeretettel) szexuálisan kielégítheted és persze én a a helyedben elvárnám, hogy ő is elégytsen ki!

Én a a "haverommal", akit inább bartátomnak hívok, többször előfordul az ilyen szexuális kielégítés. Nem akarok vele "járni", de így hogy szexben is egyetértünk még inkább intenzívebb a barátságunk. Még inkább meg tudjuk beszélni ki-kire van rámozdulva. Bár egyikünknek sincs párja, ha lenne az már más tészta...

2009. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
na várj ti most egyneműek vagytok?????
2009. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem vagyunk 1neműek...
2009. febr. 15. 18:28
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kalandnak fogja fel valószínűleg!! Én is voltam ilyen helyzetbe haverral...de sajnos ő többet aakrt volna mint néha megcsókolni megölelni..(csak orális szex volt)S itt vhol bennem lett vége....de ha szeretnéd csináld csak vigyázz azért neki bnője van,s nehogy szarul gyere ki ebből!!
2009. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem elég gáz h konkrétan arra kért h "elégítsd ki". Érted....legalább kezdte volna úgy h rádmászik meg elkezd nyalogatni és utána megkér h te is tegyél vmit...de ez így szerintem gáz.
2009. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Meg ez a "nem tudtam volna a számba venni". Ha mindketten kívánjátok csináljátok, de nekem ez elég egyoldalúnak tűnik.
2009. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
én se vagyok annyira ellene,csak mikor ezt mondta kicsit +lepődtem,váratlanul ért
2009. febr. 15. 19:09
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!