Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom kisebbségi komplexus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kisebbségi komplexusban szenved, azt hiszi, nem megfelelőek a méretei. Mit tegyek, hogy értessem meg vele, hogy nekem ő így tökéletes?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

méiért? mégis mekkoák a méretei?

amúgy meg ha már mondtad neki hogy neked ő így tökéletes, és nem hiszi el, akkor nemtudom mit tudnál csinálni.

2009. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Engem sosem érdekeltek a számszerű tények,ami jó,az jó!:D
2009. febr. 15. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez a helyzet nálunk is...sajnáltatják magukat,azt mondogatjá,h csak nekünk akarnak jót,közbe meg csak a hiúságukat legyeznék...ez olyan mint a mell...
2009. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam már,de ő folyton ezt mondogatja,és az őrületbe kerget vele!!!
2009. febr. 15. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:

vagy visszatámadsz, vagy kedves módszert választasz

ami nem biztos h megoldás ha már ennyire a rögeszméje a gyereknek


ha a pasim ezzel nyaggatna, azt mondanám, b z m g, veled járok, nem? akkor meg fogd be a fopád.

majd jól rámásznék.

azt is mondanám, élvezem a szexet, mit akar még?

2009. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én voltam már kedves,bunkó,idegbeteg,könyörgő,nem használt.De nem az a lényeg h ne dumáljon,hanem h ne gondolja így!Nagyon jó a szex,nem tudom mi kell még neki ehhez!
2009. febr. 15. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt az elején egy kis szégyenlőség...de nyögj nagyokat ha élvezed és dicsérd közben hogy milyen finom nagy...stb , az én páromn már tudja hogy teljesen összepasszolunk:D
2009. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondd neki hogy ha akkorára vágynál mint egy lónak van akkor azzal szeretkeznél ,és nem vele, de addig míg vele bújsz az ágyba ne aggódjon, és majd szólsz időben ha már kevésnek bizonyulna:)

Érdekes, hogy minden pasi azt hiszi egy nőnek csak a térdig érő szerszám a jó:))

Még egy ötlet mutasd meg mit írtak itt neked, és hátha ez a közvélemény kutatás meg tudja győzni róla, hogy a nőknek az is megfelel akikkel együtt vannak:) És ebben a te véleményed a legfontosabb:) Ha neked tökéletes nincs miért aggódnia:)

2012. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!