Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok szeretitek az egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek az egy éjszakás kalandokat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem muszály idegennek lenni, és nekem mostani párom előtt volt pár, egy-2őt igaz megbántam, de vagy úgy jött össze, h egy volt barátom, vagy úgy h utánna jártunk félévet. szóval majdnem mind jól sült ki. szeirntem néha jól esik, h érzelmek, vitatkozások, viszontlátás nélkül, egy jó éjszakád legyen. Nem muszály elkurvulni, hogy mindennapos, de az életben egyszer lehet. vagy párszor. élje kimagát az aki szeretné.

Émi

2009. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

Az a legnagyobb baj, hogy ide rengeteg éretlen kis tacskó írogat.

Attól még, hogy a p*csük szőrös, nem lesznek felnőttek. Bár ők azt hiszik...

2009. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%

Heteroszexuális pasi egyéjszakás kalandjához nő is kell, tehát ugyanannyi pasinak volt már egyéjszakás, ahány nőnek.

Szerintem nincs benne semmi rossz, nemi betegség? feltalálták már a gumit!

Sajnálom azokat az embereket, akiknek a lélek a test börtöne.

2009. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Mikor hosszabb ideig nem volt párkapcsolatom, 2szer előfordult, hogy belementem egy éjszakás kalandokba. Gumit használtunk, baj nem történt.Ráadásul azóta haveri szinten jóban vagyok a 2 emberkével.. érdekes. :) Sztem egyszer max. kétszer belefér az ilyen.
2009. febr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!