Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok szeretitek az egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek az egy éjszakás kalandokat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
nem,azt csak a ringyók szeretik
2009. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Sosem mennék bele ilyenbe. Ne tapperoljon egy idegen kan se, meg én se lépnék kapcsolatba szexuálisan idegennel. Meg kell a fenének a sok nemi nyavalya...Különben is: csak egy tartós kapcsolatban ismerheti ki a partnered a tested, szexuális szokásaid, így nagyobb valószínűséggel tud a csúcsra juttatni, mint egy idegen, akinek fogalma sincs, hogyan működik a testem.
2009. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Bulihevében megdugatni magam,és megjátszani az orgazmust?

Egykettőre kinövik ezt a hülyeséget a mai lányok is,remélem!

2009. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem, de feministaként azt vallom, a nők ne forduljanak egymás ellen, ne ócsárolják egymást. Nekem nem stílusom az egyéjszakás, méltóságon alulinak tartom - de ha valaki szereti, én csak azért nem szólom meg, bár azt kétlem, hogy valóban erre vágyik. Sokszor kiderítettem, hogy az egyéjszakás kalandokat kedvelő lányoknál súlyos önértékelési zavarok vannak a háttérben, nemritkán még ehhez valami rossz élmény. Leqrvázás helyett szerintem meg kell próbálni segíteni.

Hypathia

2009. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Nekem volt kettő. Az egyiket régóta ismertem, a másikat közös ismerősök mutatták be, és így alakult.

Részemről elmondhatom, hogy kipróbáltam, köszönöm, nekem nem volt jó, mert szerintem a férfiak egy ilyen egyéjszakás során csak a saját kielégülésükre figyelnek.


Én ettől még nem tartom magam ringyónak, bár mindenkinek az a véleménye, amit csak akar.

2009. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

Tehát egy ringyó vagy :)

Ezt hamar megbeszéltük :D

:DDDD

2009. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
ide csak feministák irogatnak?? ez röhej.
2009. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Minden nöben benne van a k..... !!! Tehát igen , levekszik bármilyen nö , csak valamelyik elöbb , valamelyik késöbb adja be a derekát !!!
2009. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
15:42-nek: és ha pasi csinálja? Akkor ő menő?? Nekem még nem volt egyéjszakás kapcsolatom, de olyan volt, hogy nem "jártunk"utána, hanem barátok maradtunk, aztán többször is dugtunk. És jó volt, és nem éreztem maga, ringyónak, nem éreztem, hogy kihasznált volna!
2009. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
AZ ÖSSZES NÖ EGY B...... K...... ÉS KÉSZ !!!
2009. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!