Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ézékek kertje. Erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ézékek kertje. Erotikus szextársasjáték. Játszotta/játsza valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nemigazán értem,hogy mikor kell használni a feladatkártyákat.Elmagyarázná valaki?
2009. febr. 13. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
en sajnos nem, de esetleg megirod hogy honnan vetted, mennyi volt es hogy tenyleg jo-e? koszonom.
2009. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pont ezt nem ismerem de probald kibogozni a hasznalati utasitasbol. ha semmikepp nem megy, ki kell talalni 1 szabalyt es kesz. jatszodjatok aszerint. :)
2009. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

en ennyire jutottam:

amikor sziv mezore lepsz huzol 1 feladatkartyat es azt kell teljesiteni. amikor piros mezon vagy es nem csok,stop,pezsgo,abra vagy mas utasitasos a mezo huzol a pozkartyakbol.

szerintem a nyilak es a jelek tul vannak komplikalva. es nem jo megszakitani folyton az egyuttletet dobassal, helyezkedessel, stb. 1-2szer erdekes de utana mi ha jatszodtuk ugy csinaltuk h elore kihuztunk parat es utolag teljesitettuk oket.

2009. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi lennék rá, hogy hol és mennyiért lehet hozá jutni.
2009. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Erre ramesz es letoltod, ott le van irva pontosan es kepekkel is magyarazza.sok sikert, emigy en nem jatszottam, van olyan dolog benne, amit nem szivesen probalnek ki.

2009. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ennek a letöltése ingyenes?
2010. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!