Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mekkora pénisz kell hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora pénisz kell hogy egy 14-15-16 éves lányt jól kitudjak elégíteni?

Figyelt kérdés
Csak kérdés nem kell következtetéseket levonni , de szeretném ha értelmesen válaszolnának mert nagyon érdekel :)
2011. febr. 17. 15:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
-.-" Eddig 1 értelmes választ kaptam...Na akkor másképp: 16 cm-es farokkal kitudok elégíteni egy lányt? :)
2011. febr. 17. 16:58
 12/14 anonim válasza:

6cm-től kezdődően kitudod elégíteni...viszont nagyon fiatal,vagy éretlen lehetsz. nem úgy van a lány,hogy na akkor 18cm + a bojt=kielégülés...,használni is tudni kell:)

szóval tanulj csak szépen inkább.vicces kérdés

2011. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Helló, nekem 18 évesen volt egy csajom, akinek az előző barátja 20cm-s volt, az vette el a szüzességét,16 évesen, nőgyógyászatra kellett szegényeknek elmenni, mert a vérzés nem állt el. Rettegett a nagy fa.sztól. Nekem 16, amikor egyszer rákérdeztem, hogy elég-e neki, vigyorogva mondta, hogy pont jó. Mi kell ennél több egy csajtól?
2011. febr. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 01:43-nak !!


Szerintem nem mindegy, hogy az a vigyor milyen volt ám :-P

Lehet, hogy kiröhögte a méretedet :-)


Egyébként ne vicceljetek már ! Úgy őszintén szerintetek nem mindegy, hogy 16 vagy 18 ? Azon a két centin már nem sok minden múlik ha jól használod a szerszámodat !!Nem értem miért kell centizgetni, verd be neki aztán ha sikoltozva örjönk, tetszik neki akkor jóóóó ! Ha nem szólal meg akkor sokkot kapott annyira jó !!! Ha nem mozdul akkor meg elájult tőle annyira jó :-)

Leszálhatnánk mi férfiak már a földre és rádöbbenhetnénk, hogy nem a farkunk hossza tesz férfivá minket, hanem a tetteink ( szexre is vonatkozik ) További szép napot

További szép napot !!


26/f

2011. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!