Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a lányoknak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a lányoknak egy nagyobb pénisz után nem annyira jó a kisebb? például 20-23 és 14 cm

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 10:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az segíthet vagy ronthat ez a helyzeten ha egy 'nagy' műszerszámmal elégíteném ki? Mert nekem az a legfontosabb h neki jó legyen:-)
2009. febr. 12. 15:21
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a nő orgazmusa és a péniszméret között nincs összefüggés. Az én páromnak is 14-15 centis, és szinte mindig elélvezek. Sokan meg itt írják, h nem tudnak a 20 centis pénisztől sem.
2009. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
13-20 centi közt van tapasztalatom 5 különböző méretű-formájú és keménységű szerszámmal. A 20 centis mikor bennem volt, vagy hihetetlenül fantasztikus volt, vagy pokoli kín, leginkább előjáték és izgalmi szint függvénye volt, hogy elélveztem-e vagy sem. A 13 centiset sokszor alig éreztem, de a pasi nagyon jó szerető volt, majdnem mindig csúcsra járatott így is, szóval nem bántam. A mostani partneremé valahol a két méret között van, és ez ideális.
2009. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha hosszabb távon van a 20-23 centi,akkor kitágulhat a hüvely,és a 14cm-esből jóformán semmit sem érez majd a nő!De intimtornával lehet javítani a helyzeten!
2009. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!


A páromé is 14-15 cm es kb és mindig elélvezek tőle, ugyh nyugi, sztem a hüvely elég tágulékony és izmos, utána visszaveszi a formáját, nem hinném hogy annyira kitágulhat..

csak ügyesen:D

2009. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem, ha tudni akarod,vagy megkérded olyantol,aki több féle méretet probált már,vagy probálgat.Vagy pedig megkérdezed a barátnödtöl,mert azt hogy neki mi a jo,azt csak ö tudhatja.
2009. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nesze neked nem a méret a lényeg... erre sokan írogatják itt hogy a nagyobb jobb ;)

am fiú vagyok

2009. febr. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!