Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a lányoknak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a lányoknak egy nagyobb pénisz után nem annyira jó a kisebb? például 20-23 és 14 cm

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 10:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem számít az ilyen dolog ha pl szerelmes vagy és a fiu jol bánik a 14 centisével. Van olyan fiu aki a 25centis csak ráncigálja mint más a fűrészt, és van olyan is aki mesterien bánik a 14 centisével. 14 centissel is lehet egymás után 5 huvely orgazmust okozni egy csajnak :) !
2009. febr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
most lehet hogy sokan nem fognak nekem igazat adni, de nekem is volt kis méretű és nagy mérettel megáldott párom. És én is biztogattam hogy nem baj ha kicsi mert így is jó meg minden, de el kell ismernem azért egy nagyobbal sokkal jobban érzem magam szexuálisan. Nekem akárki akármit is mond én nem élvezem a 14 cm-est, mert valljuk be hiába nem nagy a női hüvely....de tágulékony és akkor már máris más a helyzet....
2009. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, sztem igazad van:) és én is ettől félek, mert sajnos nem tul vastag az enyém és az elején még jó, de utána kezd elmulni ez az érzés. És attól félek h neki sem jó annyira:(
2009. febr. 12. 11:30
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha az elején jó, akkor nem kell attól félned, hogy később sokkal másabb lesz a helyzet. Mert ha szűz a lány, akkor eleinte persze, hogy nagyobbnak érzi, de aztán a rugalmasság miatt alkalmazkodik a te méretedhez és ha egyéb befolyásoló tényezők nincsenek (pl vastagabb vibrátor stb), akkor nem fog "túltágulni", mint ami a te méretedhez passzolna! Ha előtte olyan vkivel volt rendszeresen, akinek lényegesen vastagabb, akkor talán, de mondom, ha eleine jó, akkorelvileg nem változhatna meg.
2009. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sokáig együtt volt vele és az illetőnek nagyok voltak a méretei sokkal nagyobbak mint az enyém, azért gondolom azt is hogy nem elég neki, illetőleg nem élvezi annyira. Ez 'tág' dolog miatt lehetséges h azért nem megy el szex közben?
2009. febr. 12. 12:01
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már dolgom kicsivel, naggyal. Mondjuk csak két férfival feküdtem le eddig, de nagyon különböztek. Elsőnek kicsivel. Amit akkor persze normálisnak, vagy kicsit nagynak is éreztem. Nem azt mondom, hogy nem élveztem, de összehasonlítva a mostani barátom nagyobb méreteivel, tényleg jobb, ha nagyobb egy picit. A hüvely tágulékony tényleg, de össze is szűkül. Függ attól is, hogy aktus előtt mennyire tágítod ki (ujjazással).


20/L

2009. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt dolgom mind2vel. A pici nem tudott eljuttatni a csúcsra (túl vékony volt, én meg túl tág hozzá). Én a nagyobbra esköszöm :P
2009. febr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem volt dolgom mindkettovel, az eso fiumnak nem volt nagy futyije, a masodiknak meg nagyon nagy volt, a mostani paromnak meg kozepes, es nekem a mostani parome jon be, mert a nagyon nagyra nem birtam ugy raulni, es nem hatolt be total, en meg azt szeretem.ugyh szerintem a kozepmeret a jobb, baris nalam.szemrintem szemelytol fug, meg attol h h hasznalod.ha nem tudsz vele jol banni, akkor lehet hatalmas is meg pici is, szerintem nem akadalj h 14cm a peniszed.
2009. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*elso
2009. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi köszi a hozzászólásokat. Majd igyekszem ugy bánni ezzel a kisebbel h nagyon jo legyen :-) Ha vkinek van még ilyen tapasztalata akkor az írjon :-)
2009. febr. 12. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!