Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jól választottam-e vibrátort?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól választottam-e vibrátort?

Figyelt kérdés
Még sosem volt vibrátorom, és most a párommal közösen választottunk egyet. Egy ilyen csiklóizgatósat... Kicsit félek tőle. Mi van, ha nem fog jól esni a csiklómasszázs? Én nem úgy szoktam elmenni. Azért e mellett döntöttünk, mert valami újra vágytunk... De mi van, ha mégsem lesz jó?
2009. febr. 11. 19:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Hát mi lenne? Hiszen párt is gyakran rosszul választunk, nem? Majd jön a következő.
2009. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Mi lenne? Hát világvége biztos nem.
2009. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Először 'illik' dildoval kezdeni, és a vibrátorok is jobb, ha péniszalakúak, és csak egy kis plusz van bennük...

A csiklóizgató lehet, hogy különös lesz, esetleg féjdalmas, ha túl erősen kezded vele.

2009. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Oké oké. Nem lesz világ vége. Tudom. Csak nem a legolcsóbb, és ha ezt nem is vesszük figyelembe, akkor is nagyon szeretném, hogy jól sikerüljön.
2009. febr. 11. 20:11
 5/23 anonim ***** válasza:
16%
Nekem csak azt mond meg h minek kell vibratort venni ha van parod?ha mar o ott van es ki tud elegiteni akkor minek a vibrator?le lehet pontozni...
2009. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ki tud elégíteni. Igen. Akkor mikor együtt vagyunk. De más a vérmérsékletünk. Neki nem kell, csak hetente. Nekem viszont kétnaponta is igényem lenne rá. Már hónapok óta ezen megy a vita... Ó miért nem akarod... Ó miért akarod... Egyik ilyen vitánk után határoztuk el, hogy veszünk egyet... Jobb mintha új hapsi után néznék... Szeretem Őt. Nem szeretek vele veszekedni. Hátha ez megoldja a problémát, merthogy ez így nem maradhat.
2009. febr. 11. 20:24
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Hát jobb lenne ha normálisan beszélnétek meg h ne hetente legyen 1x hanem esteleg jóval többször is. Mi lesz ha már évek óta együtt lesztek akkor havi 1 vagy 2 lesz? Hány évesek vagytok? (ha nem titok)

Ha meg fáj neki h heti többször kéne veled lennie akkor meg keress mást.

2009. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
5 éve házasok vagyunk.
2009. febr. 11. 20:36
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

Ne aggódj...Ha nem tetszik, max kidobtad a pénzt az ablakon. Én is jártam így. Mondjuk az nem volt nagy pénz, csak 2000Ft. Meg olyan is van (egy készlet különböző péniszfeltétekkel), amit pár híján nem tudok kihasználni sem és az több, mint 4000 Ft volt. Különben meg szinte kizártnak tartom, hogy egy csiklóizgatós vibri ne jönne be!

Megmutatod mit választottál? Belinkeled?

2009. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
2009. febr. 11. 22:06
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!