Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lett neki? Mi okozhatta?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lett neki? Mi okozhatta? Tán valamit én hibáztam? Mivel lehet segíteni rajta? Mit tanácsoltok, mit tehet?

Figyelt kérdés
A barátnőmről van szó. A puncija egyik fele kicsit felduzzadt és azt mondta hogy fáj is egy-egy mozdulatnál. Nem tudja mitől lehet és mit tehetne. Én nekem van egy tippem, de nem tudom mitől lett. A múlt héten egész végig együtt voltunk és naponta többször is szeretkeztünk. Semmi gond nem volt vele, nem is fájt neki, csak azért gondoltam hogy kapcsolatban állhat ezzel, mert azelőtt csak hétvégente voltunk együtt, és csak akkor szeretkezhettünk. Szóval erre gondoltam. Nekem nem ő az első lány akivel sexeltem, neki viszont én vagyok az első, de nem most vettem el a szüzességét, már korábban. Én tehettem volna valamit ? Miattam fájhat neki ott és duzzanhatott meg ???? Azelőtt még sosem volt ilyen, remélem most is valami egyéb oka van. Ma reggel pedig telefonon azt mondta hogy sűrűbb váladék (pár csepp) folyt, fehéresebb színü. Mi történhetett ? Kérlek segítsetek, mert nagyon féltem a kedvesem hogy valami komoly baja lehet... :S :(
2009. febr. 11. 13:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mondtam forduljon orvoshoz, de nem mer, mert a szüleivel rossz a kapcsolata. Az apjával semmit nem beszél, egy szót sem szólnak egymáshoz, és az édesanyjának nem meri megmondani, mert ő nem értené meg, és másként gondolkodik. Tehát ide fordultam ti mit tanácsoltok ?
2009. febr. 11. 13:42
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
És miért kell ahhoz szülő, hogy orvoshoz menjen??? Gondolom gyerek még...Mi lenne, ha te kísérnéd el? Nem gondolod, hogy ezzel tudnád a legjobban támogatni?
2009. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha használtatok síkosítót estleg arra allergiás. Vagy valamivel megsértettétek. Ha egyik sem akkor vidd el orvoshoz!
2009. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Öm, nem használtunk sem síkosítót, semmit. (illetve óvszert igen, egyszer volt hogy nem, de akkor abba is kellett haggyuk)

Elvinném én szívesen orvoshoz, csakhát a környéken egyetlen orvos van, a családja háziorvosa (tehát ezzel az erővel mehetne a szüleivel is)

Azt mondta ő vár még és ha nem lesz semmi változás (vagy neadjisten rosszabodna a helyzet) akkor esetleg szól az édesanyjának.

Nagyon féltem őt.

Volt itt valakivel hasonló helyzet, hogy például nem lehetett szólni a szülőknek? Mit tettetek ?

2009. febr. 11. 14:10
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem háziorvosra tartozik,hanem nőgyógyászra!IFJÚSÁGI is van,oda nem kell szülő!
2009. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Nőgyógyász a titka és gondolom csak akad 50 km-es körzetben legalább egy nőgyógyász!

Azt kell mondanom, ha szexelni van eszetek, akkor a következményeit viselni is legyen merszetek, ha szükséges, pont úgy, hogy felkerestek egy nőgyógyászt!

Hány évesek vagytok egyébként? Feltételezem, 10-enévesek...és az eleje környékén...

És remélem van annyi eszetek, hogy nem megszakítással "védekeztek"...Tudod, az előváladék is veszélyes lehet!

Köszi a lepontozásokat! :)

2009. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászati problémák nem csak a szex következtében alakulhatnak ki. Nyugodtan szóljon az anyukájának, hogy valami gond van és szeretne nőgyógyászhoz menni. A nőgyógyász majd kikérdezi és akkor neki elmondja, hogy mikor mi volt. :)
2009. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Megáll az eszem, miért hiszi mindenki azt, hogy nőgyógyászati vizsgálathoz szülői engedély és kíséret szükséges?! Nem szükséges!!!!!! Remélem, 14 év fölötti a lány - ha 14 és 18 év közötti, vagy 18 év fölötti, akkor simán elmegy a területileg illetékes nőgyógyászatra, sorba áll, vagy adnak időpontot - telefonon is lehet érdeklődni. Nem kell sem háziorvosi beutaló, se az, hogy anyuka fogja a kezét!!!!!

Nagyob városokban van kifejezetten tizenévesek számára fenntartott rendelés, a nevel "gyermeknőgyógyászat", "tiniambulancia", esetleg "leányka rendelés". Oda is mehet, és oda sem kell, hogy az anyja elkísérje. Sok aggódó anyuka elkíséri a kislányát, de nem azért, mert kötelező!!!! Egyedül is lehet menni.

2009. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem pontozok le senkit, sőt mindenkinek plussz pontot adok mert minden válasznak hálás vagyok, k9sz9n9m.

Hát én 18 vagyok és a kedvesem 17.

Hétvégén újra találkozunk, és ráveszem hogy együtt menjünk el szakértőhöz. Bár az lenne a legjobb ha addig neki helyre jönne.

De kíváncsi lennék mi következtében lett ez . Bennem lehet a hiba, miattam lehet ez ? Vagy ha nem lett volna szeretkezésünk anélkül is meglehetett volna ?

A vigyázatosság, óvatosság nálunk elsők közt van amúgy.

Köszi minden választ és szurkoljatok az én kis "betegem"-nek. Üdv mindenkinek :( :)

2009. febr. 11. 15:02
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban orvos tudná megmondani, hogy mitől lettek ezek a tünetek. Bőrirritáció előfordulhat a sok szextől, de a duzzanat, fájdalom, folyás ettől önmagában nem jeletkezik - lehet pl. fertőzés is, de ezt itt tényleg nem tudjuk megmondani. Fehéres folyás (kevés) mondjuk a ciklus közepén minden nőnél előfordulhat, de nem jár fájdalommal. A kedvesedet kellene, hogy lássa egy nőgyógyász.

És nem értem, miért pontoztak le, amiért leírtam, hogy nem muszáj az anyja orrára kötnie, elmehet egyedül is. Persze, hogy az a jó, ha a gyerek bizalommal fordul a szülőjéhez, de ha nem olyan a kapcsolatuk, nem mer szólni, akkor inkább egyáltalán ne menjen orvoshoz?!

2009. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!