Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az normális ha egy 17 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egy 17 éves fiú heti 1x szexel maximum és nem is önkielégít?

Figyelt kérdés
a pasimról van szó, és már nagyon idegesít... szerintem ez nem miattam van, mert amikor szexelünk akkor negyon jó és nagyon kíván, de miután megvolt a szokásos szombati szex, utána semmi...Ja és a szex nálunk általába max 20 perc...
2009. febr. 9. 20:43
 1/8 anonim válasza:
87%
Az hogy meddig tart , az sok mindentol fugg pl hogy mennyit csinalta mar , minél tobbszor szeretkezik majd annal tovabb foja birni. Szerintem azzal amit kérdezel , nincs kulonosebben baj , bár egy kicsit kevésnek tunik a ei 1x és semmi. Atlagban én is szeretkezek hetente 1x vagy ha nagyon nem jon ossze 2hetente , de maszturbalni szoktam a koztes napokon. F/16
2009. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt, és azért szerintem heti 1 naon kevés...
2009. febr. 9. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

próbáld meg elcsábítani...


egy fiatal fiú

2009. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

hmmmm.. hianyos a szexkulturaja!

Anyu-apu egyutt vannak? Allandoan veszekszenek?

Bocsi ha hulyesegeket kerdezek, vagy talan megsem?

Inditsd be! Suttogj a fulebe erotikusan, nincs az az isten aki megallitja, ugy fel fog izgulni, hogy csak pislogsz!

Lelki eredetu baja lehet! Ha nem, akkor nezz utana jatszik-e mas is....

Mar bocs hogy ezt irom, de benne lehet....

2009. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Légy érzéki,vegyél fel szexi fehérneműt,lepd meg "önmagaddal".Játsz vele és ahogy eddig írták csábítsd el.Lejts neki érzéki táncot vagy egy vad sztriptízt.Ezt tuti nem hagyná ki!Remélem segítettem!Sok sikert!
2009. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A heti egytől én a falra másznék. Az talán kevés :D Én majdnem minden nap szoktam együttlenni a párommal
2009. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát sztem mindenki más..más mennyiséget kíván egyszerűen..de azért próbálj meg vele beszélni, hogy neked többre lenne szükséged..hátha:) de ha neki ennyi a megfelelő akkor eléggé eltérőek az igényeitek:S
2009. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Húú, most lehet,hogy le foglak lombozni.Az én szerelmem is dettó, mint a te pasid,csakhogy Ő már 30 lesz!És 18éves korától él szexuális életet.Kapcsolatunk elején-1évig-minden normálisnak tűnt;naponta szeretkeztünk.Aztán kiderült, hogy ez neki kényszer- az aktus jó, de valami olyan erős lelki gátja van, hogy nem szívesen csinálja:( Azóta nálunk is a heti 1 az átlagos.Annyi a különbség, hogy mivel a tabi a 4év folyamatos szedés mellett szinte agyon verte a libidómat.Így nekem nem gáz a heti 1szeri...Nem is fogok tabit váltani,mert akkor tényleg szenvedés lenne a kettőnk igényei közti áthidalhatatlan különbség.
2009. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!