Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok, mi az amit nem szerett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi az amit nem szerettek a szexben? Itt kellemetlen dolgokra gondolok.

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 19:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Van 1 pont ahol ha túl izgatnak, vagy szex közbe hozzáérnek, kellemetlenül fáj... Mondjuk eddig mástól ien nem hellottam lehet, h csak velem van az!! Ja meg persze azt nem szeretem, ha kevés a szex:D
2009. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Én utálom, ha ugy ér hozzám a pasi mintha porcelánból lennék... szeretem ha megragad és odavág inkább a szadora izgulok és a mocskos szexre. nem szeretem még ha a csávónak szőrős az visszataszító.... a mellkhasa lehet az nem érdekel az férfias de könyörgöm a 21 században élünk pasik borotváljátok a fanszörzeteteket... voltmár részem oylanban h kikellett köpnöm...
2009. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

O.K., egy ellenválasz! Mert én meg pont nem szeretem ha durván bánik velem egy pasi! Kinek a pap, kinek a papné :)

Én azt szeretem ha kedvesen, érzékien nyúl hozzám, ha finoman simít végig mindenhol, ha fájdalmat okoz, inkább kidobom az ágyamból, még a lakásból is!

Úgy tűnik, jobban jársz ha konkrétan, személyre szabottan keresed a választ.... vagy a lányt.... :)

2009. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl az egy órás szex már nagyon kellemetlen,maga az aktus ugy negyedora huszperc én azt szeretem a legjobban.
2009. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
második válaszoló vagyok. én sem rajongok az orálért... de csinálni szertem csak ha velem csinálják azt nem birom a durván meg csak az ágyban bánik velem, amugy tiszetlet tudó és szeret, kisemleht nézni belőlünk hétköznapokban...:)
2009. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Az előző válaszolónak, ettől a 21. században élünk dumától a hülyét meg lehet kapni. Tudod te, mennyi macerával jár egy férfinak borotválni? Pont az ilyen lenéző beszólások miatt vág bele egy csomó srác/férfi, aztán pár hónap múlva már fogják a mfejüket, hogyégis hogyan lehettek ekkora barmok amiért egyeltalán belevágtak. Mert ha egyszer elkezded borotválni, a szőr már sprőden és erős szállal nő vissza, 4-5 nap "borosta" után marhára viszket, és bekerülsz egy mókuskerékbe... ha nem borotválod onnantól, akkor marha hülyén néz ki (durva és sprőd lesz), ha borotválod, ott a bőr irritációja, a kényelmetlen érzés, az egész macera...


Majd ha lesz valami értelmes indok a "21. században élünk" dumán kívűl is, akkor talán ELVÁRHATÓ lesz, de addig max az tegye, akinek kedve van hozzá. Nem dzsungelharcolni kell, hanem megtanulni jól sz*pni, már bocs. :D

Az intim szőrzet soha nem lesz ciki, és főleg nem elvárható annak a borotválása. Nőknél sem egyértelmű és kötelező érvényű a csupasz punci, és elég sokan vagyunk akik ezt nem is bánjuk, mert izgatónak tartjuk az ápolt és mosott szőrzetet. Így természetes, így izgató.


Neked más az ízlésed, hát váljék egészségedre. :) De az ilyen lenéző és ostoba "21 században élünk, hámé'nem fuxozol zselézel szolizol te gecc?" típusú kinyilatkoztatásokat tényleg mellőzni kéne.


- Hakapeci

2009. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismét én, értelemszerűen az "előttem válaszoló" az nem az 1 perccel ezelőttinek szólt, hanem annak aki a 21 százados dumát belökte. :)


- Hakapeci

2009. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Hakapeci :)

Király vagy! :) És nőként mondom, külön imádom amikor a számban marad egy szál, erotikusan ki lehet pecázni, plusz megnyújtja az élvezetet a pasinak is, mert ... de ezt szerintem már mindenki hozzá tudja képzelni :)

Szóval, köszi! :)

2009. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
19:43-nak!Nem kell feltétlenül borotvával csinálnia egy férfinek,mert az tényleg viszket és szúr, meg ki ia pattog tőle és piros lesz!Az én párom szőrtelenítő krémmel csinálja,érzékeny bőrre valót kell venni,amit a nők a lábukra tesznek!És olyan mint a babapopsi tőle!Imádja a csupasz érzést,mert felizgatja,ahogy ő mondta mikor először csinálta:"Egész nap feláll!" :-)
2009. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Előző vagyok!A kérdésre koncentrálva azt nem szeretem,hogyha épp marha jól érzem magam egy pózban és a pasi hirtelen felugrik pozitúrát változtatni!A lepedőakrobatákat nem szeretem!Perzse nem ugyanabban a pózban képzelem el az egész szexet!És beszélgetni sem szeretek közben.
2009. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!