Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok, mi az amit nem szerett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi az amit nem szerettek a szexben? Itt kellemetlen dolgokra gondolok.

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 19:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

21.százados válaszoló vagyok:)

Neharagudjatok nem akartam megbántani senkit ezzel a dumával, csupán válaszolni szerettem volna a kérdésre mit tartok kellemetlennek. Lehet csak én nem szeretem, és belátom van akit izgat és sok macerával jár én nekem nőként is macrával jár bár én nem szeretem ha szőrős max csak fazonra vágom csik stb.. még egyszer elnézést nem szerettem volna senkit mgbántani. Csupán én nem szeretem jobban szeretem ha nincs ott semmi, vagy ha borostás azt is szeretem.

2009. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem néha jó, néha nem jó a durva szex, ban hogy gyengédésgre vágyom. Kellemetlen a szex egy idő után, amikor elmentem és kevéssé nedvesedek, ha sokáig tart. Mondjuk 1 óráig.

1-2 póz van ami kellemetlen, pl amikor hátamon vagyok és a párom vállára teszem mindkét lábam, akkor túl mélyre megy.


ui.: én szó szerint leb*sztam a barátom, amikor a heréig leborotválta. Rövidítse, de ne borotválja

2009. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
amikor túl mélyre megy, mert az már fájni szokott.
2009. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
én ha szőr, vagy hajszál kerül a számba, 90% h elhányom magam.. :) nem kell csupaszra... de rövidre levágni pl hajvágóval, vagy ollóval nehogy már nehezedre essen... vagy akárkinek is... ahogy a hajunkat is rendben tartjuk, és fürdünk, ez nem hiszem h sok időt vesz el az életből
2009. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem ha mélyre megy és igen a fanszörzetete is tartsuk igényesen
2009. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem kell borotválni. Gyantáztasd! Kozmetikus ffi gyantást is vállal és attól nem lesz erős. Bár nekem elég, ha csak igényesen karban van tartva.

A kozmetikusom meséltek, sok pai jár hozzá gyantára. Ki lehet bírni. A puncimat én is gyantáztatom teljesen 15 perc alatt megvan és 3-4hétig sima.

2009. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Rövidre kell csak vágni, olyan 5 mm-esre.


Nem megy a szádba, nem is csupasz (az olyan hülyén néz ki)...

2009. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia, bocs hogy ide írok kérdést, de annyi lenne, hogy mennyiért csinálják a kozmetikusok a gyantázást ott lent? Ez mennyire fáj? Budapesten a nyugati környékén hol lehetne csináltazni?
2009. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!