Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám igazán elkényezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám igazán elkényeztetni a barátnőmet? Simogatás puszilgatás és hol csináljam ezeket? Lányok a ti válaszotokat várom leginkább

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ mit értesz elkényeztetés alatt... De sztem olyan lány nincs aki nem szeretné a tejszínhabozást:)
2009. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki ráz a hideg mikor a barátom a nyakamat csókolgatja,a hasamat puszilgatja,simogatja:)
2009. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
¤kiráz
2009. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tarkó, váll, hát, derék, arc
2009. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

enegem total beinditt hogy ha a baratom a melbimbommal jatszadozik egyszeruen imadom,ennyira kivanom hogy mar nem birok magammal.

A masik amit sezretek hogy ha az ujjaval a csiklommal jatszik es kozben smarolunk na az nagyon jo neha meg is ujjaz.

A harmadik amikor beken tejszinhabbal es lenyalja na az szinten nagyon jo.

De lehet ma sdolgokat is csinalni csak a fantazias szabhat hatarokat....vagy az sem :)

2009. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már a nyaknyalogatástól/csókolgatástól orgazmus közeli állapotba tudok kerülni. Illetve ha a derekam simizi, egészen a fenekem felett. Az a pont nekem csak akkor lesz érzékeny, ha már felizgultam vmennyire. Nálam ezek a befutók :)
2009. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a melbimbómat utálom,ha megérinti!

Amit szeretek:

-fülcimpám nyalogatása,szopogatása

-csikló nedvesen ingerlése (finoman)

-combom belső oldalát simogatja

-mellem simogatása (mellbimbót nem,mert rosszul leszek)

-fenekem simogatása,különösen az alsó rész

2009. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én fiu vok deh a bnőm totál felizgul ha a nyakát csókolgatom meg ha a mellét. akk meg szinte rám mászik ha a belső combját simogatom/puszilgatom. ;) 16/F
2010. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!