Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azt szeretném, hogy végreélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném, hogy végreélvezzem a szexet. Mostanában kicsit elegem van. Még soha nem volt hüvelyi orgazmusom és már szeretném átélni, de nem magamat akarom elvinni, hanem azt szeretném, hogy egy srác vigyen el. Ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 20:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ne akard az a lényeg! nekem 2 év után jött össze a hüvelyi....elötte nekem mindig csiklón keresztül volt! annyit tanácsolok,h mikor neki kezdtek akkor menj el pisilni....és amikor szex közbe rád jönne a pisilés ki ne menjél,me utána a gyönyör vár rád! :) ha meg arra gondolsz,h befogsz pisilni akkor nem lesz jó...de ha netántán erre gondolsz akkor úgy legyél vele,h nem gáz max lepedőt cseréltek és a többi! de a lényeg,h ne menj ki pisilni! tapasztalatból írom
2009. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

szia ne várj hüveji orgazmust mindjárt az elején van aki 5-10 év mulva képes rá probálgassátok többet tapasztald ki mejik poz a legjobb neked ahol a legjobban érzed a behatolt szerszámot na és ott mozgassa először lassan aztán ahogy te kivánod gyorsabban dee ezeket mond te is neki hogy tudja hogy most gyorsabban szeretnéd vagy bentebb szeretnéd vagy másképp és lassan eléred majd azt is de ha közbe ingerli a csiklod az se gond

probálgatni kell sokat de azért nem mindeennap

2009. febr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

igy van ha már érzed hogy pisilni kell akkor lesz utána a jo de ne hagyd abba ijen esetbeen nem ciki ha oda pisilnél az sem mert egy férfi tudja hogy ezt ő okozta és ez neki jot jelent hogy eljuttatott téged a csucsra ugyhogy semmi gond de ez legtöbbet nem pisi de ha az is lenne nem ojan sok jön ki hogy nagy baj lenne

engem pl az se zavar ha nyalom éss elélvez a számba megy egy kicsi akkor seee finnyáskodok hanem a nőre figyelek aki éppen élvezi a dolgot mert ezért vagyunk eggyütt

és ő se nyavajog ha a szájába élvezek mert nekem meg az esik jol néha

2009. febr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem pl hiába volt pisilési ingerem, sőt folyadék is távozott egy csomó és mégsem volt orgazmusom.Nem éreztem semmi kellemeset.
2009. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönönök mindent:) próbálkozom majd!! Aranyosak vagytok!!:)
2009. febr. 9. 15:44
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!