Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azt szeretném, hogy végreélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném, hogy végreélvezzem a szexet. Mostanában kicsit elegem van. Még soha nem volt hüvelyi orgazmusom és már szeretném átélni, de nem magamat akarom elvinni, hanem azt szeretném, hogy egy srác vigyen el. Ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Pasizz be.
2009. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem árt, ha van előjáték...
2009. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem ezzel van a baj. csak nem megy...szoval nem megyek el.csak a csiklo megy.
2009. febr. 8. 21:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én elsősorban egy srácot ajánlok hozzá... :)


Ne legyél görcsös!!! Ne akard!!!! És a srác inkább legyen férfi, mint fiú, ha érted mire gondolok. Szóval ne legyen kezdő, de ne legyen idős sem. Korban hozzád közelállót válassz! És a hüvelyi orgazmushoz inkább kell "belső" izgatás, mint "külső", vagyis csiklói. Kicsit olyan lesz, mint mikor pisilni kell, és aztán önt el a gyönyör...


Egy srác.

2009. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igazából most van barátom egy ideje. eddig ő a második akivel lefeküdtem,de vele sem mentem el...:(
2009. febr. 8. 21:08
 6/15 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy csiklói van. nekem ha a barátommal vagyok, az sincsen.
2009. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én addig jutottam el,hogy pisilnem kellett...akkor viszont azt hittem,hogy bepisilek és kimentem wc-re :S
2009. febr. 8. 21:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van hüvelyi orgazmusa, ezt a neten olvastam.
2009. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ilyet én is olvastam de ez olyan lehangoló :(
2009. febr. 8. 21:46
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem sem volt még sosem hüvelyi orgazmusom :S de nekem is anníit tudtak tanácsolni, h tapasztaltabb partnerrel kezdjek és h kapcsoljak ki közben...
2009. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!