Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem akar második menetet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar második menetet?

Figyelt kérdés
a barátommal csak hétvégente találkozunk, és olyankor már nagyonjó együtt lenni vele. csakúgy beszélgetni is, de a szex is nagyon jó szokott lenni. a mostani hétvégén viszont mindkét éjjel csak egy 10- 15 perces aktus volt (máskor órákig is tart, és nem egy menet), ő elment, én nem, és nem volt kedve folytatni... pedig én igényeltem volna. próbálkoztam egy darabig, aztán rákérdeztem, hogy hagyjam-e inkább aludni, és azt válaszolta hogy igen. mi lehet a baj?
2009. febr. 8. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi,csak egyszerűen nem ment neki.
2009. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fáradt volt? Stresszes volt? Rossz hete volt?
2009. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak fáradt volt, vagy egyszerűen nem volt kedve befejezni, olyankor meg jobb nem is kérdezni.Ne törődj vele,az én barátom is ilyen és tudom, hogy nem szabad mindig 100%-ot várni tőle, mertneki is lehetnek gondjai.Ilyenkor fejezd be te, vagy adj neki egy kétértelmű csókot!
2009. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon érdekes, hogy mikor nem az lesz amit egy csaj szeretne azonnal jönnek a kérdések. Arra nem is gondoltál még, hogy tőle kérdezd meg ezeket, hisz ő a legilletékesebb? Lehet nem vetted észre, de ő is ember, neki is lehetnek rossza napjai, lehet fáradt és még milló dolog létezik ami miatt nem úgy teljesít ahogy Te elvárod. Hidd el, ha lett volna hozzá hangulata, akkor ő nem hagyott volna aludni.
2009. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy ember... és nem beszéltünk azóta, mert elutazott. de aztgondolom hogy nem normális, ha egy huszonéves pasi hagyja az éjszaka közepén hazamenni a barátnőjét...úgy hogy ő békésen alszik tovább.. és vele is próbálom majd megbeszélni... de amíg távol van, úgysem tudom, és addig gondoltam feldobom ide a kérdést. de nem azt a választ vártam, hogy miért nem kérdezed meg tőle, hanem ötleteket tippeket, hogy miért lehet. aki értelmesen válaszolt, annak nagyon köszi.
2009. febr. 8. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Nem akarok bemagyarázni neked semmit, de szerintem gyanús a dolog... Még ha fáradt is volt, elég "bunkó" dolog volt tőle, hogy abszolút nem érdekelte, hogy neked is jó legyen. Ha csak hétvégente találkoztok, akkor meg főleg, hogy nem így kellett volna viselkednie.

Inkább nem írom, hogy nekem egyből mi jutott eszembe, mert lehet, hogy hülyeség, és kívánom, hogy ne így legyen. De egy ekkora változásnak biztos, hogy oka van. Figyelj oda a kapcsolatotokra, egyébként minden rendben van? Szerintem beszélgessetek majd el erről, ne hagyd annyiban!

2009. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!