Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt az első orál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első orál?

Figyelt kérdés

Üdv! Arra lennék kíváncsi, hogy a hölgyeknek hogy sikerült az első orális kényeztetés, amit nyújtottak, illetve fiúk, mennyire volt "zavaró", hogy a lány tapasztalatlan az elején?

Valamint az is érdekelne a lányok részéről, hogy kinek milyen érzés volt? úgy értem nem volt furcsa elsőre, rögtön minden simán ment... ilyesmik.

Köszönöm előre is :)


2009. febr. 8. 18:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mire az orálig eljutottunk, már nem volt furcsa a látvány. Viszont elsőre mikor beleskelődtem, hát megijedtem tőle rendesen. Inkább az volt ott már a fura, hogy nem adott ki semmi hangot, vagy nem mondott semmit. (persze a testbeszédét még nem ismertem), úgyhogy nem tudtam, egyáltalán szeretné-e. Később lassan rájöttem, hogy ez nem kérdés:P

Egyébként tetszett neki, meg örült, de csak pár alkalom múlva hallottam először, hogy húúúúha, ezt kösziiii

2009. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
69-es pózban csináltam először. Előtte beszéltünk róla, hogy vágyunk rá mindketten, majd mostanában szó lehetne róla. Nagyon aggódtam, hogy be fog-e férni a számba, nem fogok-e fogazni, de pozitiv csalódás volt. A párom is nagyon élvezte, neki is az volt az első orális kényeztetése, így elég hamar el is ment, ami azért növelte az önbizalmamat is, hisz biztos lehettem benne, hogy élvezi.:)
2009. febr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!