Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt az első orál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első orál?

Figyelt kérdés

Üdv! Arra lennék kíváncsi, hogy a hölgyeknek hogy sikerült az első orális kényeztetés, amit nyújtottak, illetve fiúk, mennyire volt "zavaró", hogy a lány tapasztalatlan az elején?

Valamint az is érdekelne a lányok részéről, hogy kinek milyen érzés volt? úgy értem nem volt furcsa elsőre, rögtön minden simán ment... ilyesmik.

Köszönöm előre is :)


2009. febr. 8. 18:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
78%
ez jó kérdés.....én is egy hasonlót akartam feltenni,de látom megelöztél...:D én is kiváncsi vagyok a válaszokra!!!
2009. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
fél éve csináltam először a barátomnak, a legelső pillanatban kicsit furcsa volt, de nagyon hamar megtetszett...barátom el is ment (lenyeltem, ez azóta is így van, nem tudom mit kell ezen problémázni), és szerinte nagyonnagyon jó volt :)
2009. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első orális szex elég simán ment.Talán az elején kicsit féltem,hogy milyen lesz meg hogy mit fog csinálni a srác de aztán jó volt:)
2009. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elég tapasztalatlan voltam a kapcsolatunk elején mostmár egy éve eygütt vagyunk sé mintha már évek óta igy menneének a dolgok , elsönek eléggé meglepödtem , hogy ki akarta elégiteni de engedtem neki és csodás érzés volt és kicsit késöbb már én is mertem kezdeményezni nála :)))
2009. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

hmm nekem is jó volt az első.egyáltalán nem paráztam és szerintem minden simán ment..meg a barátom szerint is:)én se agyalok azon,hogy "nyelni vagy nem nyelni?" szerintem semmi rossz nincs abba ha lenyeled..vki szerint erősíti a bizalmat egy kapcsolatba,ha nem problémázol ezzel:)

Szóval csak nyugiii ls élvezd amit csinálsz;)

2009. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jó, a barátom mindig mondta, hogy hogy csináljam. Mára már belejöttem. De az első akkor sem volt jó.
2009. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatosan jó érzés volt az első, mert én is vágytam rá.
2009. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is élveztem, és a barátom is! Nem gondolkodtam mit tegyek jött minden magától! Jah és el is "ment". És le is nyeltem!
2009. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bátortalanul, de elővettem és kényeztetni kezdtem. Egyre jobban élveztem, mert láttam, hogy jó neki. Ma már tökre beindulok tőle, ha élvezi :)
2009. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgultam elsőre,de dícsért közben hogy ügyes vagyok és tudom én azt,hogy hogyan kell csinálni!Én is úgy érzem hogy jól sikerült.
2009. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!