Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valóban nem számít a méret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem számít a méret?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy a nők jó része önmagát -és ezzel együtt a többi nőt is buzdítja- (és) ámítja azzal a kétes ténnyel, hogy a méret nem számít a szeretett férfinál, csak a szerelem, ugyebár.

Szerintem, ez is része egy kapcsolatnak - a szex- éppúgy, ahogy a lelki dolgok. Nagyon is része.

Amondó vagyok, hogy nem a méret számít, hanem hogy tudja használni.

Akkor van gáz, ha ugyebár használni sem tudja..


Mit gondoltok? Nagyon-nagyon sok véleményre kíváncsi lennék. :)


2009. febr. 8. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen igaz hogy az a lényeg hogy jól tudd használni a méret ezuttal hátrányba marad, bár én nagyon szeretem hogyha minél méllyben hatol belém a kedvesem de nem az a számit hogy mekkora van hanem hogy hogy tudod alkalamazni :) !!
2009. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy inkább ne legyen akkora, de technikás, mint a fordítottja. No meg az is igaz, hogy a túlzottan nagy méret fájdalmat is okozhat... Az sem jó.
2009. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
méret nem számít... szerintem hülyeség, de van benne valami... hosszra legalábbis lehet rövid is hosszú is, csak legyen vastagsága, ne legyen vékony... inkább! szerintme ebből jött ez a "méret nem lényeg"
2009. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
15-cm rel simán elviszel bárkit a mennyekbe :) sőt, még kissebbel is, hallotam egy emberkéről akinek 9mc volt és olyan jó tehnikája van hogy a lányok nem győzik dicsérni :D
2009. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátom nem lenne úgy megáldva ahogy,akkor is ugyanúgy szeretném mint most :) Nem azért vagyok vele együtt,hogy milyen a farka,hanem mert szeretem.És amúgyis előbb ismertem meg őt,mint azt,hogy mi van a nadrágjában.
2009. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a pasik mérete nem egyforma úgy a nőknek kényelmes méret sem egyforma. Azzal nincs baj ha fiatalabb lányok kitapasztalják mi a jó, kisebb-nagyobb... Pl egy néger nőt valószinűleg egy átlag magyar nehezen elégit ki. De lényeges különbség sajnos magyar férfiakban nem a fizikai paraméterek téren, hanem inkább a szexuális aktivitás terén mutatkozik. Tehát hogy mit kezd vele.

Magyarán van ahol számít, de van amikor nem az számit...

Izlés kérdése. Egyetértek azzal hogy ha már társat keres valaki, akkor a méret huszadrangú kérdés.

2009. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. febr. 8. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a kis szerszámmal megáldott férfiak megnyugtatására irom,de szerintem tényleg abszolút mindegy hogy 13 vagy 17 cm valakinek a farka,ha tud teljesiteni az ágyban,odafigyel a nőre kényezteti.Ugyan ez forditva is igaz,csúnyán fel lehet sülni egy kis szerszámmal is,de az nem a méretből fog fakadni:) A szélsőséges esetektől (10 cm alatti és 20 fölötti) eltekintve nekem ez a személyes tapasztalatom,extrém kicsi vagy óriási mérettel még nem volt dolgom.
2009. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Technikailag mindegy!Egy női hüvely átlagosan 9 cm.Gondolj bele,hogy oda egy 20 cm-es farok hogy fér be?Ezért fáj a nőknek az aktus!Idővel hozzászokik a hüvely persze.A vastagsága mindegy,mert a hüvely akkorára tágul amekkora a pénisz!Viszont őszintén megmondva a nagyobb és vastagabb sokkal kívánatosabb!Hamarabb beleülnék vagy bekapnék egy olyat!Nem adoniszi méretekre gondolok,mert azt csak nézni jó,beleülni elég kellemetlen.Ha meg nem tud a férfi teljesen behatolni,akkor nem ér hozzá a csiklóhoz és nincs is orgazmusa a nőnek!15-17 cm-re szavazok!
2009. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak külön köszi. :)
2009. febr. 8. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!