Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Mivel tudd többet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mivel tudd többet egy egy éjszakás kalandra összeszedett nő az ágyban, mint az a hölgy, aki már ismeri testetek minden porcikáját, minden szexuális szokásotokat, akivel régóta tartós kapcsolatban éltetek?

Figyelt kérdés

Miért cserélitek le a tartós kapcsolatot futó kalandokra? Fog az a nő olyan kielégülést okozni, mint az, aki minden apró vágyatokat, testi rezdüléseteket ismeri?


Szeretném megérteni, hogy miért dobott el a párom a futó kalandokért. Úgy érzem, mindent megkapott tőlem szexuális téren. Mindig megbeszéltük vágyainkat és amiről úgy éreztem, ami az én határaimba is belefér, teljesítettem is. Szóval a legkevésbé sem mondanám, hogy unalmas lett volna a szexuális életünk. Sok olyat megkapott, amiről más férfiak csak álmodozhatnak. Neki mégsem elég és lecserélt a kalandokra. Feltételezem, hogy azok a jöttmentek, akik ezek után fordulnak meg az ágyában, nem fogják ezt megtenni érte, mivel nem fognak az igényeivel törődni, csak a pillanatnyi kielégülés lesz a cél mindkét fél számára, nem pedig a vágyak teljesítése. Vagy én látom rosszul a helyzetet?


2009. febr. 8. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a pasik vadászok, mindig új trófeát akarnak, és az pedig mindenkinek a vérében van hogy a tiltott gyümölcs az édesebb..de ez sztem nem csak pasiknál van így..főleg ha fiatal vagy akkor ha megszerzel valamit akkor egy idő után mindig valami újabbra vágysz..te még nem voltál úgy,hogy belefáradtál valamibe egy kicsit és akkor csak 'kalandot' akartál és semmi mást? nem bántásnak mondom,tudom milyen szar velem is volt már ilyen de én meg tudom érteni...csak az igazat mondtam, bocsi nem akarok bunko lenni..:)
2009. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Akit ismersz, abban már nem mindig van un. "kaland".

Sok férfinak izgató az, ha valami "veszélyesebbet" csinál (ezen a téren is). Emellett genetikailag is benne van (ki elnyomja, ki nem; kinek jobban, kiben kevésbé), hogy más nőkkel is létesítsen kapcsolatot.

(Pl. tudósok bebizonyították, hogy az ilyen futó kalandok esetén a férfiaknál több spermium jut ki, mint a megszokott esetekben. Hiszen ekkor csak egyszeri utódnemzési lehetőségről van szó, és úgymond kihasználja az esélyt.)

Tehát ez jórészt genetika.


De ne félj, nők esetében is ugyanúgy megvan ez. Nagyon sok nőnek tulajdonsága - szintén genetikailag - hogy bizonyos időközönként "rágerjed" más férfiakra. Leginkább ez a gerjedés a "macsó" típusú férfiak felé történik. Ugynais a nőnek kell egy állandó, stabil, megbízható alapot nyújtó férfi, aki biztosítja az utódok felnevelését. Viszont genetikailag hasznos, ha az utódok nem csak egy férfitől vannak, hanem többtől. És ekkor a legtöbb esetben az igazán férfias vonásokat keresik. Így sokszor a nők is "kilengnek", nem csak a férfiak.


Miont mondtam, van, akinél ez erősebben van meg, van akiben gyengébben. De valahol mindenkiben (nőben és férfiben egyaránt) megvan, mert évmilliók alatt alakult ki. Embere válogatja.

2009. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, férfi vagyok. (2.)
2009. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Ja, persze, évmilliók alatt, a sors keze, blabla.... igen. mese habbal. "évmilliók" alatt véletlenül PONT úgy "alakult ki" , hogy az tökéletes legyen...
2009. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok. Ez az egyetlen férfi (24 éves) volt az életemben, ahogy az ágyamban is. És soha nem éreztem szükségét, hogy idegenekkel bújjak ágyba. Komoly nő vagyok, akinek nem fér bele ilyesmi az életébe. Biztonságra vágyom, tartós kapcsolatra, nem pedig kalandokra, szóval egyáltalán nem értem meg az ilyen típusú viselkedést.

Nekem nem volt soha bulizós korszakom sem, egyszerűen mert nem az a típusú ember vagyok.

Nálam az ilyen "gyerekes" viselkedések mindig kimaradtak és nem is bánom. Másrészt tisztában vagyok, hogy nálam ilyesmi soha nem fog előfordulni, mivel nem vagyok ilyen beállítottságú.

Ez a fiú azzal védekezett, hogy nála ezek a korszakok kimaradtak és most jött rá, hogy ki kell élnie magát. Én viszont egyáltalán nem tudom megérteni, mi szükség erre. Én képes vagyok anélkül élni, akkor más miért nem? Ez csak agymenés felnőtt fejjel...

Olyan férfire (nem gyerekre, mert aki így gondolkozik, az a szememben gyerek még) vágyom, aki megbízható, nincsenek ilyen kilengései és az agyával gondolkozik, nem a farkával. Kérdés, hogy létezik-e ilyen pasi???

2009. febr. 8. 11:27
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
(1. válaszoló vagyok)Hát ha így fogod fel a dolgokat,és meg sem próbálod megérteni,akkor valószínüleg sosem fogsz találni magadnak ilyen 'álompasit'.senki sem tökéletes,és őszintén szólva szerintem inkább az a gyerekes gondolkodás,ha elvárod, hogy mindenki olyan legyen mint te.Attól,hogy te ilyen "tipus" vagy, nem mindenkinek kell ilyennek lenni.És ha te tényleg csak a saját érdekeidet nézed (legalábbis a kommentodból nekem ez jön le) akkor nem csodálom, hogy bebörtönözve érzi magát melletted valaki.szerintem nem mindig a srácokat kell hibáztatni, mert legtöbb esetben a csaj üldözi el saját maga mellől a párját: gondolok itt most hisztire,féltékenységre,önzőségre,bizalmatlanságra...mellesleg egy komoly kapcsolatnál nem lehet abból kiindulni hogy: "én mindent megadtam neki az ágyban".. (ja és lány vagyok)
2009. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen egyetértek a 11:45-ös (1.) válaszolóval.

(Én vagyok a 2.)

És bizony ez genetika főként.

Te ilyen vagy. Ő olyan. Nincs két egyforma ember. Ez van.

2009. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj, de te hogy éreznéd magad, ha egy ilyen pasinak adnád a szüzességed és az meg rá egy hónapra ezzel az indokkal ott hagyna??? Szerintem jogosan érzem azt, amit! Egyáltalán nem értem meg, tudta, hogy nekem ő az első, szédített minden xarral, én beleszerettem és ezt kaptam tőle, kihasznált...Megkapott és eldobott, mint a xaros WC-papírt...

Nem, nem akarom, hogy mindenki úgy gondolkozzon, mint én. Viszont a lelkem mélyén bízom benne, hogy nem halt ki az olyan típusú egyén, mint én férfiban és egyszer majd találok is ilyet.

Nem csak a saját érdekeimet néztem. Igyekeztem mindent megadni neki minden téren (nem csak az ágyban!). Én mindent beleadtam ebbe a kapcsolatba, míg én csak a játékszere voltam. Csak erre későn jöttem rá sajnos :(

2009. febr. 8. 12:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Okos ember más kárán tanul, buta ...


most írhatnám azt, hogy legközelebb jobban meggondolod, de ez mivel szűz voltál elég valószínűtlen.

és jól írták az előző válaszolók, tökéletesen, minden igényeidet kielégítő férfi nincsen

most jobb lenne ha Veled maradt volna, és titokban csinálja tovább? amiről nem tudunk az nem fáj, ez igaz de attól még ő csinálta volna!

2009. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem,hogy rossz, mert mint mondtam nekem is volt hasonló,és sajnálom hogy csalódnod kellett,mert azt is tudom, hogy ahhoz az emberhez(legyen az fiú vagy lány) nagyon kötődik az ember aki elvette a szüzességét.De a legjobb amit tehetsz,hogy megpróbálsz továbblépni.Nem mondom, hogy ne gondolj rá, mert ez lehetetlen.De milliónyi srác van még, te is fiatal vagy,hidd el,könnyedén fogsz találni újat.Járj el szórakozni,ismerkedni,mozdulj ki,most éled a legjobb kort, ne rontsd el azzal, hogy befordulva elzárkózol a világ elől.Mindennek van jó oldala:gondolj csak bele, ha mégtöbb ideig lettetek volna együtt,most 100szor rosszabb lenne.De őrá sem kéne haragudnod, mert gondolj csak bele: te sem maradnál olyasvalakivel életed végéig,akiről úgy érzed, hogy nem az igazi.ezért nem hibáztathatod,elvégre nem irányíthatjuk az érzéseinket.Találsz még sokkal jobbat is, csak fel a fejjel ;) semmi sem történik ok nélkül :) (1.)
2009. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!