Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Mivel tudd többet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mivel tudd többet egy egy éjszakás kalandra összeszedett nő az ágyban, mint az a hölgy, aki már ismeri testetek minden porcikáját, minden szexuális szokásotokat, akivel régóta tartós kapcsolatban éltetek?

Figyelt kérdés

Miért cserélitek le a tartós kapcsolatot futó kalandokra? Fog az a nő olyan kielégülést okozni, mint az, aki minden apró vágyatokat, testi rezdüléseteket ismeri?


Szeretném megérteni, hogy miért dobott el a párom a futó kalandokért. Úgy érzem, mindent megkapott tőlem szexuális téren. Mindig megbeszéltük vágyainkat és amiről úgy éreztem, ami az én határaimba is belefér, teljesítettem is. Szóval a legkevésbé sem mondanám, hogy unalmas lett volna a szexuális életünk. Sok olyat megkapott, amiről más férfiak csak álmodozhatnak. Neki mégsem elég és lecserélt a kalandokra. Feltételezem, hogy azok a jöttmentek, akik ezek után fordulnak meg az ágyában, nem fogják ezt megtenni érte, mivel nem fognak az igényeivel törődni, csak a pillanatnyi kielégülés lesz a cél mindkét fél számára, nem pedig a vágyak teljesítése. Vagy én látom rosszul a helyzetet?


2009. febr. 8. 10:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem véletlenül hagyott el. Gondolom te nem adtad meg neki a kalandot, izgalmat, vadságot amire vágyott. Én nő létemre azt mondom így nem lehet, pedig baromira utálom az olyan pasikat akiket a farkuk visz. De itt inkább az lehet, hogy mindennel együtt pont addigra jött ki hogy nem boldog melletted. Senkinek sem hibája, csak nem illettetek össze. Ez még nem jelenti hogy kihasznált. Fogadd el. Jobb lett volna ha becsületből, akármiből veled marad, de csak szenved a kapcsolatban? Ha úgy gondolod igen, önző vagy és sosem szeretted.


(Néhány hónapnyi szexuális élet után nem ismerheted a testét annyira mint állítod, azért ezt tegyük hozzá. Még egy év után sem.)

2009. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is az a tipus vagyok hogy nem vágyok kalandokra,bulizni soha nem voltam és egész életemben csak egy barátom volt akivel még most is együtt vagyok már jópár éve :)
2009. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sajnállak de igazuk van a többieknek ez genetika, velem is megtörtént é én is megcsináltam már...18/l
2009. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

Hát én meg pont az ellenkeződ vagyok, lány létemre. Imádom a kalandokat. Tetszik egy fiú? Felszedem, egy-két hétig együtt vagyok vele, jókat szexelünk már amelyikkel, és megmondom nem hozzám való, és kész! És hiába próbálok tovább együtt maradni egyel is nem megy!:( Megunom, és elvesztem az érdeklödésemet, és nem foglalkozok a régi szép közös kalandokra! Ez van ezt kell elfogani!

Az egész csak genetika! Mellesleg hozzáteszem, hogy a növérem pont az elenkezöm, pedig a testvérem!:S

2009. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!