Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért vannak a pasik elszállva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a pasik elszállva maguktól?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék,Reaper becenévvel vagyok itt,22 éves kan:).Csak zavar,hogy minden hím a méreteivel dicsekszik.Persze legtöbben csak anonimban,interneten írogatnak olyanokat,hogy "Na wazze,nekem 20 cm,és én vagyok a király ekkora taggal".Nálatok nőknél tényleg ennyire számít a méret?Sokszor meglepődöm magamon is,hogy olyanok vagyunk,mint a nagy gyerekek...Ha a másiknak nagyobb a kisautója,akkor nekem az fog kelleni,a sajátom meg kidobnám...Félreértések elkerülése végett mondom így utólag,hogy semmi baj a méreteimmel,nem kisebbségi komplexusom van,csak már idegesít ez a hozzáállás...Szerintem szánalmas...
2009. febr. 7. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van egy elv mégpedig az erősebb kutya B@aszik és van aki ezt az erőt a pénisze hosszának tulajdonítja és akkor már minden rendezve van, de hát tudjuk h ez nem arra értendő én legalábbis nem ere értem mind1 ez az én véleményem XD
2009. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Akik ezért szállnak el maguktól azok nyomorultak.
2009. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez engem is nagyon tud idegesíteni, de foleg a fiatalok csinálják ezt, akik még nem nottek fel, elég gyerekes dolog! Azért is szeretem az idosebb pasikat, akikkel normális dolgokról is lehet beszélgetni.

Ez olyan, mintha egy csaj azzal dicsekedne, hogy "húú de nagy mellem van, óriási!" vagy "húú de jó seggem van"....

Normális emberek ilyet nem mondanak, ennyi.

Lány voltam.

2009. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz^^
2009. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is csatlakozom :D

nekem közepes mellem van de nem panaszkodott eddig senki miattunk :D

22/L

2009. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom,abban nagyon egyetértünk,minden hozzászólóval eddig,hogy gyerekes dolog ez...Azért várom még a hozzászólásokat,véleményeket:)
2009. febr. 7. 15:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ez sztem is szánalmas...de még ha csak evvel dicsekednének! a legtöbb 10-en 20-on éves úgy elvan szálva magától és szinten mind egoista és bunkó! és azt nem értem h az ilyeneknek mindig van barátnőjük..bezzeg akik normálisak és nem bunkó parasztok,nem csak dugásra akarják a csajt azok meg szenvedhetnek :( (magamból indulok ki :$) nah mind1 :( nekem is bunkónak kellet volna születnem :D
2009. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyerekesen nagyképű idióták, meggyőződésem, hogy az ilyen egyedek 50%-ának nem is "20 cm", az ágyban technikájukból adódóan egy nagy nullák... Ez pedig csak a látszat, hogy keménynek tűnjenek! Na de van az egoista állat típus is, akik annyira büszkék a férfiasságukra! De igazi férfi a farkával nem vág fel... Ennyit erről!
2009. febr. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez téged mér' zavar hogy ki mit mond? Egyáltalán ne zavarjon. A lányok szívéhez elsősorban nem a sex és a méretes hímtag a kulcs. Sokkal inkább a megbízhatóság, kiegyensúlyozottság, férfias fellépés. A méret "tök" másodlagos. Pesze nyilván egy néger szerszámról sokan álmodoznak, de az álom és a valóság között feszül némi űr. Továbbá egy relative kisebb eszköz jól használva sokkal előnyösebb, mint egy beképzelt önelégült nagy.
2009. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak:Azért zavar,mert nap mint nap hallom,látom,olvasom.Nőproblémám nincs,azt nem kell lejegyezni,hogy mitől leszek jó egy nőnek,köszönöm.Amúgy jelenleg menyasszonyom van:)
2009. febr. 8. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!