Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem találok sehol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok sehol értelmes lányt/nőt, akivel a barátnőm mellett is lehet egy felületes, szexualitásra épülő kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Kerestem neten, ismerősi körömben, mindenhol, valamit rosszul csinálok? Nem hiszem el, hogy nincsen olyan lány, akinek szintén ilyesmire lehet szüksége?
2009. febr. 5. 18:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Mondhatni teljesen rendben van a kapcsolatunk, semmi gond."


Kíváncsi vagyok, a lány iy így gondolja-e. Hát hogy te nem vagy 100-as, az biztos!

2009. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Kedves előttem szólóknak szeretnék annyit üzenni,hogy vigyázzatok mit írtok.Mert hosszú az éllet,aztán majd pár ev múlva,kitudja mit fogtok érezni és tenni.Nehogy aztán a most vizet prédikállók elkezdjenek bort iszogatni.
2009. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
43%

A szex és a szerelem nem zárja ki egymást.Szerintem semmi rossz nincs abban,hogy más nővel is szeretne szexelni.Ha ha egyszer vágyik rá de a párját is szereti,mit tegyen?

Fojtsa magába és kísérje végig egész élletében a sóvárgás.Az hosszútávon úgyis problémákat okozna a kapcsolatukban.plVegyük alapul a pedofil papokat,ide vezetet a sokévnyi elfojtott szexuális vágy.Hát jó ez nekünk?

2009. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!