Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem találok sehol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok sehol értelmes lányt/nőt, akivel a barátnőm mellett is lehet egy felületes, szexualitásra épülő kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Kerestem neten, ismerősi körömben, mindenhol, valamit rosszul csinálok? Nem hiszem el, hogy nincsen olyan lány, akinek szintén ilyesmire lehet szüksége?
2009. febr. 5. 18:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
klönben is minek neked arra értelmes lány hogy megdugd???akkor te nem szeretőt keresel hanem még egy barátnőt...enyhén vagy csak szánalmas
2009. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy gerinctelen dolog valakit megcsalni!És a nők 97 %-a ennek a gerinctelenségnek nem lesz tagja!

Ha egy 3 hoz keresnétek egy új partnert,az megint teljesen más!

2009. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Volt igazság a hozzáfűzött kommentedben

Csak akkor rosszul volt feltéve a kérdés.

Sok mindenkiben benne van a kalandvágy,vagy sikerül legyőzni vagy nem.

De akkor neked nem kell egy okos lány,lehet elég egy hivatásos is?!

Vagy pedig ha okosat akarsz akkor meg már váltani akarsz?!

2009. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
mert senki nem olyan hülye hogy bele ugorjon egy ilyen kapcsolatba!! és amúgy meg nem minden pasi ilyen az én párom kivétel mert szeret és akkor bőven elég "egy punci is" ahogy te fogalmaztál ... szerintem inkább nőj fel így majd hogy akarsz családot meg gyerekeket?? de végül is te tudod..
2009. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm tisztelt 3 előttem szóló! Azt gondolom, az alternatív módszerek helyett, őszintébb módon kell(ene) keresem a megoldást... Mondjuk egy 3-as felállás, amit közösen fogunk a barátnőmmel megszervezni! Ezzel így neki sem kell hazudnom és én is megnyugszom. Ha nem jön össze, keresek egy hivatásost, így lelkiismeret furdalásom sem lesz, még tán meg is bánom, aztán lehet végre "felnövök" ;) (...) Milyen jó, hogy néha szikrájában a rosszindulatúság helyett hasznos tanácsokat is kapok :)
2009. febr. 5. 20:42
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerepjátékra még nem gondoltál? "Megismerkedtek" a barátnőddel a boltban, elcsábít, felviszed magadhoz és szexeltek egy jót úgy, mintha ismeretlenek lennétek. Ő kicsípi magát, hogy meg se ismerd. Szerintem izgi lehet. :) És lehet, hogy olyan oldalát ismered meg az ágyban, amiről álmodni sem mertél.
2009. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
91%

"Ki bírná ki egy punci mellett élete végéig, még ha imádja is a gazdáját? Senki! Ez ilyen nagyon egyszerű."


Te nagyon gyökér vagy! Nem kibírás kérdése, ha szeretsz valakit alap, hogy tiszteled, becsülöd és nem csalod meg. Én azzal az egy lánnyal fogok maradni. Ne általánosíts magadból kiindulva, mert te egy kis tetű vagy. A barátnőd biztos rendes! Te meg teszed magad előtte, közben meg arra vársz, kit dughatsz meg legközelebb... Te nyomorult! Szegény barátnőd!


20/F

2009. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

mégh nem bírja ki senki egy punci mellett???hát nekem a párom volt az első én is neki , 4 éve vagyunk együtt...és reményeim szerint ő lesz a férjem is...és ha nem bírná ki hát annyi neki:D sztem egy rendes kapcsolat alapköve a hűség....sose csalnám meg a párom, mert szeretem és tisztelem, nem ugy mint te...

a rendes férfiak igenis tudnak hűségesek lenni...

2009. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a barátnőddel keress izgalmakat - ha szereted. Vannak rá módszerek.
2009. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
85%
SZÁNALMAS FÉREG VAGY, aki 1 nőt sem érdemel, csak kur*ákat. A legocsmányabb dolog megcsalni vkit. És még lelkiismeret furdalásod sincs...És a 3-as szexszel nyugtatod a lelkiismereted. Szerencsétlen párod meg nem is tudja, hogy nagyobb kaland neked egy másik nőt megdu*ni, mint vele szeretkezni...Undorító vagy.
2009. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!