Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van így értelme a kapcsolatunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme a kapcsolatunknak? Kezdem magam elhanyagolva érezni, és megalázva amikor csak azért szeretkezünk, mert kiharcolom.

Figyelt kérdés

kb fél éve vagyunk egyött, 5 éve élünk szexuális életet, tablettát szedek.

Még soha nem volt hüvelyi orgazmusom, ami nem is lenne baj, de csiklóit is csak magamnak tudtam elérni...

Számomra több szex kellene, barátomnak elég heti 1-2.

Kezdem magam elhanyagolva érezni, és megalázva amikor csak azért szeretkezünk, mert kiharcolom. Ezáltal a páromban is lesz egy teljesítménykényszer, hogy ismét bizonyítani kell.

Kicsit feszült a kapcsolat részemről, tudom össze kell csiszolódni, de én próbálok neki megadni mindent az ágyban, mégsem túl jó e helyzet.

22 évesek vagyunk


2009. febr. 5. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kérdezed, nincs. Te tudnád a legjobban, hogy tudnátok öszecsiszolódni, mégse tudod. felejtsd el!
2009. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán beszélgetnetek kéne a pároddal a szexuális életetekről... ha ő is szeret, akkor biztos találtok olyan dolgokat amitől fellendül a szexuális életetek. Nem szégyen szakember segítségét sem kérni. Lehet valami oka van hogy nem kívánja a szexet, de lehet csak gátlásos. Ezeken lehet segíteni.
2009. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értelek....fél éve vagytok együtt, és 5 éve szexeltek?ööö ezt csak én nem értem?...amugy azt mondod nem jó neked a sex, sose volt orgazmusod...akkor hogy hogy több szexre vágysz???
2009. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5 hónapja élünk szexuális életet bocsánat. Magamnak tudok örömet okozni, csak ő nekem nem
2009. febr. 5. 17:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Van olyan hogy nagyon jó a szex, amikor ő is akarja, meg minden ok köztünk, de utóbbi időben gyakoribb a gyors menet, aztán ennyi
2009. febr. 5. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a párod kicsit túl van terhelve mostanság? Mert nekem a férjem h-szo-ig megy mint a töketlen, minden 3ik este nem alszik itthon,hát nekünk is a béka segge alatt van a szexuális életünk. De el kell most fogadnom. Lehet, hogy beszélgetnetek kéne róla, hogy mi lehet ennek az oka, és hogy lehetne változtatni rajta.
2009. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyetemisták vagyunk, jelenleg még suli sincs... ha van akkor is csak 4 napot megyünk.
2009. febr. 5. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!