Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a barátomnak merevedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomnak merevedése van akkor muszáj elélvezni?

Figyelt kérdés
(mert különben mondjuk bent marad vagy görcsö vagy nem tudom), szóval ha csak simogatom és nem verem ki neki de feláll akkor maradhatunk enyibe vagy végig kell menni?
2009. febr. 5. 14:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ. Nekem már attól merevedésem van ha csók közben karmolja a hátam, de ez elmúlik 3 lépés után.

Viszont amikor elnéztük az órát és már pont előkerült a gatyából de rohanni kellet, na akkor egész buszozás rosszul voltam a hasam, a heréim fájtak.Ha nem akarod bántani a pasid fejezd be szolidan.Én barátnőm még büszle is szokott lenni ha látja hogy élvezem :D.

2009. febr. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!