Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a barátomnak merevedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomnak merevedése van akkor muszáj elélvezni?

Figyelt kérdés
(mert különben mondjuk bent marad vagy görcsö vagy nem tudom), szóval ha csak simogatom és nem verem ki neki de feláll akkor maradhatunk enyibe vagy végig kell menni?
2009. febr. 5. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

dehogy muszály

kezdetben elég ha csak simogatod

2009. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
bár nem írtad a korotokat, mert nem mindegy
2009. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
htá att függ sztem nem lesz semmi baja ha nem vered ki neki de biztos élvezné:)
2009. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kell végig menni, elég ha csak simogatod!
2009. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy ideig nem csinálsz vele semmit, akkor majd szépen lekonyul és ennyi. De ha folyamatosan izgatod szegény fiúdat, neki meg ágaskodik mint az őrült, akkor...hmmm...hát, nem _muszáj_ csinálnod vele valamit, de mondjuk úgy, hogy illik. :) Baja nem lesz tőle, de engem pl. azért zavarna, ha jól felizgatna valaki, aztán úgy hagyna... :)
2009. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nem kell végigcsinálni, nálam is pont ez a helyzet, és mi sem csináljuk végig :) csak simogatás meg hasonlók
2009. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én erre tudok egy példát:


eggyik haverom b.nője azt szokta csinálni hogy felizgatja, de nem megy el, csak nedves lesz a nadrágja és szerencsétlen meg ott rejtegetheti mindenki előtt :S

2009. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Hát, eleinte még "kiskoromban" (úgy 16 évesen) a pasim sosem bírt normálisan hazamenni, mert annyira fájt a hasa, combja, és egyéb érzékenyebb területeken. Ha felizgatnak és úgy hagynak, az nekem is fáj utána kicsit.


Persze nem kötelező végigcsinálni. Ha utána nagyon szenved, akkor kérdezd meg, hogy ezentúl inkább semmi, vagy inkább tűri. Akkor menj tovább, mikor mindketten akarjátok.

2009. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Nemrég volt egy ilyen kérdés!Még mindig ugyanaz a véleményem:ha felizgattad és otthagyod tuti rohan haza kiverni!Lányok!Miért féltek attól hogy befejezzétek amit elkezdtetek???
2009. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Ez az!Sokan miért féltek tőle???Hogy rátok megy a sperma??

vigyázni kell,és nem lesz semmi bajotok!Am meg nem kell félni,nem fog nektek beszélni mint a Hangyák a gatyában-ban:D

Meg szerintem-kedves kérdést feltevő hölgy-te se szívlelnéd ha az édes párod felizgatna,benedvesednél,kívánnád, hogy folytassa,majd feláll és elmegy onnan!!Én tuti utána kapnék a srácnak és leteperném,mert nem hagynám hogy felhúzott frusztrációval otthagyjon:P

2009. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!