Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet akkor szeretkezni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet akkor szeretkezni, ha megvan a menszesz?

Figyelt kérdés
Meg nem probaltam, csak erdekelne
2008. jan. 27. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen lehet szeretkezni, csak gusztus kérdése. De ha már megteszitek akkor figyeljetek arra hogy a fiú alaposan megmossa a nemiszervét, mert ilyenkor könnyebb elkapni bacikat. Ha lepedőt rak a lány maga alá, akkor az ágy sem lesz maszatos és természetesen az aktus után is meg kell mosakodni.
2008. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy sötét törölköző a csípőtök alá és hajrá.A nő sokkal kívánósabb,mint mensi nélkül:)

De ha nincs hozzá gusztusotok,akkor nem kell erőltetni.De találkoztam már olyan pasival is,akit beindított,ha egy nő menstruál.Megérezte a kisugárzását,és agyon sem lehet csapni.Ismertem olyat is,aki kifejezetten undorítónak tartja.Van aki azt mondja,hogy az utolsó 1-2 nap,amikor már nincs sok..

2008. jan. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
ilyenkor jobb ovszerrel védekezni főleg az első néhány napban amikor még erős a vérzés. nagyon figyeljetek a higéniára elötte és utána is mind a ketten mosakodjatok meg!amugy meg valoban csak gusztus kérdése
2008. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, csak hat...ilyen vertocsaba nem biztos, hogy kellemes lesz.
2008. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Érzésre teljesen mindegy hogy csak a endveségtől csöpög, vagy a vértől is. Egy sötét törölköző, némi tisztaság, és gusztus kell hozzá. Meg persze kicsit több odafigyelés, mert a nő ilyenkor érzékenyebb is.
2008. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tampont használsz, akkor szinte semmi gusztusbeli zavart nem okoz az előjáték. Hiszen olyan mint máskor, csak egy cérna is lóg kifelé. HA gumit használtok, nem is maszatolod össze a fiút. És a végén esetleg te veheted le róla. Kicsit jobban ogafigyeltek a higiéniára és kész.
2008. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Orvos szerint, ha tartós kapcsolatban élsz, lehet, igen. A lényeg, hogy egyikőtök se undorodjon tőle hisz azért kicsit véres leszel itt-ott..

Nekem sem volt akadály soha és páromnak sem:)

De a tisztálodásra figyelj!!

2008. jan. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam érezni, hogy most a vértől vagyok nedves, és egészen más érzés, szerintem jobb akkor csinálni, amikor nincs meg, de az igaz, hogy akkor valahogy mindig megkívánjuk....
2008. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ma mar mindent lehet, de nem ajanlatos, mert fertozest kaphat a no, meg higieniai xempontbol sem vmi jo
2008. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!